Andžin Andžin komentáře u knih

Komplet jsem přečetl jedním tahem. Kniha me chytla, trochu mě ne sedla hlavní hrdinka. Ale jako celek se mi to moc líbilo. Především ten zvláštní pocit z vyberu dvou režiimů.

19.01.2014 4 z 5

Nadchází ráno Nadchází ráno Sergej Lukjaněnko

Druhá čast dilogie stojí opravdu za to, první dil se mi líbil, druhy mě nadchnul. Těžko říct zda se trefil do mé nálady nebo ji sám vyvolal. Co k tomu dodat, snad jen ze knihu můžu doporučit všem, kteří mají rádi lukjaněnkovský styl.

29.12.2013 5 z 5

Musaši Musaši Eidži Jošikawa

Po dlouhé době jsem dočetl Musašiho a musím říct, že předčil i má očekávání. Úchvatné vyprávění o cestě meče a o zdokonalování sebe sama. I přesto, že jsem měl dlouhé přestávky ve čtení, pokaždé, když jsem se ke knize vrátil mě znovu uchvátila. Doslova je to skvost.

25.06.2014 5 z 5

Dům mrtvých Dům mrtvých Steven Erikson (p)

Super. Druhy díl je snad ještě lepší než první a rovnou nacinam třetí.

26.05.2014 4 z 5

Přines mi hlavu Čarovného Prince Přines mi hlavu Čarovného Prince Roger Zelazny

Zelazny je můj oblíbený autor. Knihu sem četl po Amberu a tak sem si chvilku zvykal. Azzie Elbub to však docela pozvedává. Pekelná byrokracie mi pak připomíná některé vlastní zážitky :-D.

26.11.2013 3 z 5

Chladné břehy Chladné břehy Sergej Lukjaněnko

Zloděj Ilmar je zajímavý hlavní hrdina, příběh má spád. Lukjaňěnkovi se tenhle svět celkem povedl. Vývoj světa ovlivněný změnou Spasitele spolu s existenci jediného kouzelného slova, přivádí na svět zajímavou alternativní realitu. Kniha se dobře čte a už překousávám druhý díl.

26.11.2013 4 z 5