Andy.93 Andy.93 komentáře u knih

Vybrala jsem si tuto knihu k maturitní četbě. Zaujal mě děj a moc jsem se na ni těšila.

Bohužel, tento styl psaní zdá se mi poněkud nešťastný. Dávám 2 hvězdy za zajímavý, ač mnou očekávaný závěr, jinak byla kniha prakticky o ničem. Mám plno jiných oblíbených knih z válečné prózy, ale tuto mezi ně zařadit nemohu.

28.06.2016

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Moc dobře nechápu poměrně vysoké hodnocení této knihy. Reklama dělá opravdu hodně.

Kniha mě prve zaujala - hlavní hrdinka alkoholička, údajně dle doporučení to má být skvělý thiller.

Když se ale začtete do knížky, zjistíte, že hlavní hrdinka je vám krajně nesympatická, stále se lituje, běduje. A děj vám nepřipomíná thiller, ale spíše psychologický román, a to velmi špatně propracovaný - slabý.

Knihu jsem dočetla, ale s obtížemi, jelikož mi bylo brzy zřejmé, jak to asi celé dopadne. Za mě zklamání.

28.06.2016

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Kulhánek je zkrátka pan spisovatel. Skvělá kniha, stejně tak druhý díl. Jen mě mrzí, že se knihy nedají koupit, pokud tedy za ně nechcete dávat 3.000 Kč a výše.

28.04.2016 5 z 5