amigo amigo komentáře u knih

Prolomení hradeb Prolomení hradeb Petr Hampl

Velice poučná a dobře napsaná kniha o tom co se aktuálně děje nejenom na západě a co nám reálně taky v brzké době hrozí. Pro střední školy bych tuto knihu doporučila mezi povinnou četbu! A zejména by si ji měli pročíst všechny naše sluníčka. Vřele doporučuji. A dovolím si citovat:\" Pokud muslimové ovládnou Evropu, použijí veškeré její aktiva k útokům proti dalším částem světa. Přesně tak se zachovali po dobytí Egypta, Persie a Byzancie\". Tudíž není kam utéct. Musíme být silní a připravit se bránit. Půjde nám o život a bude to velice těžké vyhrát.

29.08.2018

Prolomení hradeb Prolomení hradeb Petr Hampl

Velice poučná a dobře napsaná kniha. Pro střední školy bych jí doporučila mezi povinnou četbu! A zejména by si ji měli pročíst všechny naše sluníčka.

29.08.2018

Atentáty na peníze Atentáty na peníze Bohuslav Hlinka

Velice dobrá kniha, četla se mi dobře. Doporučuji každému, kdo se zajímá o toto téma.

03.02.2018

13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda 13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda Walter Moers

Nejdřív mi knížka nebyla moc po chuti, ale po cca 130 stránce mě neuvěřitelně chytla a dočetla jsem jí v rekordním čase :) .

07.04.2014 5 z 5