altnika146 altnika146 komentáře u knih

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Vzhledem k tomu, že jsem autorčina věrná a opravdu oddaná čtenářka, tak jsem věděla, že tuto knihu musím přečíst okamžitě jak to bude možné. Byla jsem přesvědčená, že to ale nemůže být lepší než již vydaně knihy. Ale teď musím říct WOW. Jedno velké WOW. Neuvěřitelný příběh. Možná, že mi to přišlo i tématem blízké mému životu - jeden milovaný člověk z rodiny také odešel kvůli této příšerné nemoci - a do knihy jsem se zamilovala. Ať si říká, kdo chce, co chce, za přečtení tato kniha rozhodně stojí. Ale upozorňuji, že pro stejné ubrečené dušičky, jako jsem já, to bude od začátku druhé části slzavé údolí !! :) Do Willa se nejde nezamilovat, kluci mají oba dva úžasné povahy a Lake.. tak ta byla jako člověk úžasná. Nedokážu si představit mít tak těžký životní osud jako ona.

31.12.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Začátek by dle mého názoru nudný a musela jsem se hodně přemáhat, abych se konečně začetla. Ale po počátečním zklamání se mi kniha velmi zalíbila. Hlavní téma knihy je zajímavé a neokoukané. Nebyla to jenom romanťárna, kterých výjde několik desítek. Poslední stránky jsem musela číst dvakrát, protože jsem kvůli slzám nic neviděla. Zamilovala jsem si ji.

14.07.2014 5 z 5