Alien. Alien. komentáře u knih

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Knížka se nečetla přímo 'jedním dechem', ale rozhodně byla zajímavá. Akorát jsem nepochopila, kdo byl Tajný přátel, ale to už je moje mínus :)

06.09.2016 3 z 5

Malá ručka Malá ručka Susan Hill

V knížce bylo nekonečno přídavných jmen a pořád se zbytečně moc popisovalo místo, občas jsem se sice i bála, ale kdyby byla knížka delší, ani bych ji asi nedočetla...

01.09.2016 3 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Od začátku bylo jasné, jak to skončí a i přes to to bylo zajímavé a krásně se to četlo :) Určitě doporučuji.

30.08.2016 5 z 5

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Knížka se četla dobře a podle mě se docela liší od ostatních knížek od Lenky, což ale knížce nic neubírá :)

30.08.2016 4 z 5

Š jako Šarlota Š jako Šarlota Lenka Lanczová

Ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst, myslela jsem, že knížku odložím, ale nakonec jsem jí teda dočetla.. Myslím, že na Lenku je tahle knížka silně pod průměrem..

17.08.2016 2 z 5

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Tento díl je ze všech tří nejlepší. Úplně jsem hltala část, když byli v Itálii :) Ale moc mi neseděl Matěj i když byl tak chytrý.. Přišel mi hrozně neschopný a pořád si stěžoval. Za mě 5*

05.08.2016 5 z 5

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

Druhý díl je celkem zajímavý, ale jediné co mi vadilo bylo chování Radky, každou kapitolou jsem měla větší chuť ji jít minimálně uškrtit! :) A pak mi hrozně- nevím, čím to bylo, vadil Erik! Každopádně příběh 'O Radce' je úžasný, takže je potřeba přečíst všechny tři díly :)

02.08.2016 3 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Za mě úplně dokonalá knížka! Určitě doporučuji! Přečtená za pár dní, krásně se to četlo a nedalo se odtrhnout :) Za mě určitě 5*

02.08.2016 5 z 5