@knihomolky @knihomolky komentáře u knih

Jsme nevyhnutelní Jsme nevyhnutelní Nofreeusernames (p)

To jak se mi líbily Oliny knížky asi už není žádné překvapení. Miluju jak jsou vymazlené, ty chaty, popkulturní narážky, písničky všude, celkově kolik bonusového materiálu s každou knížkou vzniká... Vrátit se naposledy k těm postavám, které se staly mým komforním místem je milé a smutné zároveň. Začínám mít ale už pocit že z tohohle žánru odrůstám, takže jsem na jednu stranu asi trochu ráda, že už to končí a já můžu říct že jsem tu byla od začátku až do konce.
Díky humbook blogerum jsem měla možnost si knížku přečíst jako e-knihu ještě před vydáním, za což moc děkuji.

14.05.2023 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížku jsem si ihned zamilovala!! Určitě doporučuji přečíst!!!

Selekce 1–5 (box) Selekce 1–5 (box) Kiera Cass

Četli se mi dobře příběh mne velmi zaujal a určitě doporučuji.

Ztracená princezna Ztracená princezna Connie Glynn

Kniha se mi hrozně dobře četla a zamilovala jsem si ji stejně jako předchozí díly. Určitě ji moc doporučuji.

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Knížka mi sedla hrozně moc se mi líbila a stala se mojí srdcovkou!! Určitě doporučuji přečíst celou sérii .

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásná knížka moc se mi líbila. Vyprávění očima Gumpa bylo super!! Jen mě překvapil konec. Vše ostatní bylo napínavé ale konec byl takový rychlí. Jinak super a určitě doporučuji!!

Princezna v nesnázích Princezna v nesnázích Connie Glynn

Nádherná kniha!!!

11.09.2019 5 z 5

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Kniha se mi strašně moc líbila a rozhodně by jsem ji doporučila.Jdu se vrhnout na další díl.

11.09.2019 5 z 5