Ahri_06 Ahri_06 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Za mě fakt super kniha, děj má spád a postupně graduje až do chvíle, kdy už prostě hltáte rychle ty poslední stránky, abyste se konečně dozvěděli, jak to celé nakonec dopadne. :D vyprávění z pohledu tří postav bylo perfektní, dobře propracované,brilantně vykreslené psychologie postav a hlavní hrdinku jsem si zamilovala, spíš mi jí bylo líto a jen jsem si vzdycky říkala "ne, nepij to, kašli na to" :D fandila jsem jí, aby se z toho dostala. Všechny tři ženy se mi fakt zalíbily a byly mi sympatické,ačkoli měly i temné stránky, ale žiju heslem, že nikdo není dokonalý a bezchybný, takže jsem vůbec neměla problém si postavy zkrátka oblíbit. Konec jsem fakt nečekala a vůbec mě během četby nenapadla tahle varianta rozuzlení - napětí bylo hmatatelné, nemohla jsem se od knihy odtrhnout,skvěle vtáhne do děje. Recenze a reklama nezklamaly, po přečtení jsem se vůbec nedivila všemu, co se o knize píše treba rychlost prodeje a podmaneni si žebříčky bestsellerů, ptz za mě je kniha fakt tak výborná-původně jsem do četby nechtěla jít vzhledem k nepříznivým komentářům a názorům ačkoli mě reklama a marketing kolem ní zaujaly. Když vyšel trailer na film, na všechny názory jsem se vykašlala a šla si knihu koupit pro vlastní obrázek o ní a nezklamala, udělala ve mně wau bomba efekt tak dávám plný počet úplně s klidným srdcem a můžu za sebe jen doporučit :)

24.07.2016 5 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Prave protože jsem spíše slabší povahy, mi ten příběh dost naháněl husí kůži ale nemohla jsem se od něj odtrhnout, četla jsem jednou dokonce až do pěti rána a to se mi ještě u žádné knihy nestalo, za tohle velka poklona ale po precteni mi z toho bylo fakt zle a furt mi busilo srdce z te krutosti, priste si trikrat cetbu takovych knizek rozmyslim :D pro me to byl fakt masakr a cetby trochu lituju ptz asi budu mit nocni mury ackoli jsem to proste nemohla odlozit a musela jsem cist dal :Da priste budu asi vice verit ostatnim nazorum...:D jinak super kniha ale tolik brutality jsem od ni necekala

10.08.2016 3 z 5