agneswill25 agneswill25 komentáře u knih

Mráz Mráz C. N. Crawford

Těžko jsem vůbec dočetla, hlavní postava mi byla protivná a z Torina jsem měla dojem, že se z něj autorka snaží udělat absolutní ikonu...což moc nevyšlo dávám dvě hvězdy, protože prvotní námět je zajímavý a obálka se mi opravdu zalíbila, ale knihu pošlu asi dál

08.05.2024 2 z 5

Woodhill Woodhill Eleanor Corvin (p)

(SPOILER) Svět ve kterém se živý setkávají s mrtvými, ale jen ti s určitými schopnostmi je mohou vidět ještě předtím, než přejdou na naší stranu...hlavní hrdinku jsem si ihned zamilovala, protože introvert (jako já) a má vlastní názor a vlastní hlavu. Její protějšek je ... no člověk tuší, ale nechce se mu to moc věřit, protože jsou si tak rozdílní jako noc a den, avšak to je právě to co dělá tu romance jedinečnou P.S. díky autorce a skvělému popisu jsem už dvakrát ve snech pronásledovala majordoma

01.05.2024 5 z 5

Obránce mimo hru Obránce mimo hru Leah Brunner

Příjemná oddechovka, která má v sobě správnou dávku humoru, příběh rychle a svižně ubíhá, člověk zde nenajde nijak úchvatnou zápletku, ale proto je to oddechovka 4* pač tam nebyl otravný, ubrečený a absolutně zbytečný rozchod a ano i přes ten narychlo uzavřený konec...protože to mohlo skončit i "hůř "

14.06.2024 4 z 5