AdyOless AdyOless komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

První kniha, kterou jsem od Colleen četla a jakože WOW. Skutečnost, že je kniha napsána podle zážitků z dětství, mě šokovala. Na začátku knihy jsem nevěřila tomu, že by se vztah Lily s Rylem mohl tolik zkomplikovat.
Kniha čtivá, skvěle napsaná, přečetla jsem jí během jednoho dne.
Kéž by bylo více žen tak silných jako byla Lily na konci knihy. ,,Námi to končí."

17.01.2024 5 z 5

Výhled na hvězdy Výhled na hvězdy Brandon Sanderson

Oproti prvnímu dílu je tohle slabší dílo. Spense se ocitá v novém prostředí pouze s M-Botem. Většinu děje zde není Nebeská letka. Není tu ani tolik akce jako v prvním díle.
I tak to bylo příjemné pokračování a těším se na další díl.

18.01.2024 4 z 5

Dotek temnoty Dotek temnoty Scarlett St. Clair

Na knihu jsem byla zvědavá díky moderního pojetí řecké mytologie. Persefona coby bohyně vydávající se za smrtelnici a Hádés, obávaný bůh podsvětí. Líbila se mi chemie těch dvou. Persefona se během celého děje snaží objevit svou moc, byla jsem ráda že se tak stalo a dokázala se dostat z područí své matky a stát se nezávislou.
Autorčino zpracování se mi líbilo a doufám v překlad dalších dílů.

18.01.2024 5 z 5

Nebeská letka Nebeská letka Brandon Sanderson

Přijemné čtení na to, že se jedná pouze o novely. Každá novela je z pohledu jiného pilota. Novely dějově na sebe navazovaly, takže to bylo jako bych četla jednu knihu. Opět zde byl dostatek akcí, za mě nejlepší poslední část s Jorgenem. Knihu jsem četla po Cytonikovi a za mě bylo v pořádku číst v tomto pořadí.

07.02.2024 5 z 5

Vzhůru k obloze Vzhůru k obloze Brandon Sanderson

Děj o silné dívce Spense, která si jde za svým snem i přes všechny překážky. Sanderson má děj propracovaný, námět příběhu je zajímavý. Miluju M-Bota a jeho posedlost houbama. Konec knihy jsem hltala, tak jsem se bála jak se z toho Spensa dostane.
Určitě musím sáhnout po dalším díle.

18.01.2024 5 z 5