4444913 4444913 komentáře u knih

Tvář bez masky (Skutečnost a sen) Tvář bez masky (Skutečnost a sen) Ladislav Pešek

Knihy této edice jsou velmi kvalitní a solidně pojaté.Není to pro někoho kdo hledá veselé historky z natáčení ale má rád hlavně divadlo a něco o tom ví.

02.04.2019 4 z 5

Tajemství života a smrti Lady Diany Tajemství života a smrti Lady Diany George F. Canon

No tajemství tam není žádné,je to takové shrnutí stokrát řečeného a velmi tendenčně popsaného již dříve.

02.04.2019 1 z 5

Hercova zpověď Hercova zpověď Laurence Olivier

Skvělé!Trochu jsem čekala že to bude sebestředné,přehnaně vážné a trochu nudné ale nic z toho.Až krutě upřímné,bez sentimentu a nesmírně poutavé.Vtip,nadhled,upřímnost.Bomba!

02.04.2019 5 z 5

Jak jsem proskotačil život Jak jsem proskotačil život Bohumil Bezouška

Pěkná svižná a vtipná knížka.

02.04.2019 3 z 5

Diana: Její nový život Diana: Její nový život Andrew Morton

Morton.To stačí.Někdy je osobní kontakt s předmětem díla na škodu kvalitě díla.Ovšem ku prospěchu peněžence autora.

02.04.2019 odpad!

Diana - princezna a její manželské maléry Diana - princezna a její manželské maléry Nicholas Davies

Poměrně přesná kniha z poctivějších časů autora.Trošku přeskakuje mezi tématy ale tehdy ještě nepsal na objednávku a ctil fakta.

02.04.2019 4 z 5

Charles: Příběh, o němž se mlčí Charles: Příběh, o němž se mlčí Ross Benson

Velmi podrobná a zasvěcená kniha.Pokud vím,autor je bývalým spolužákem prince Charlese takže nepotřebuje čerpat informace z různých vydaných knih a neopakuje tedy nesmysly které někdo poslal do světa,další je použil ve své knížce a nakonec se naplní heslo o tom že 100xopakovaná lež se stává pravdou.

02.04.2019 5 z 5

William, Kate a malý George William, Kate a malý George Christopher Peter Andersen

Kniha plná nepřesností,patří mezi ty nejnespolehlivější pokud jde o historickou přesnost.Mám vewlký zájem o knihy o britské královské rodině ale nemám v oblibě bulvární a hloupé knihy psané jen pro rychlý zisk jako je tato.

02.04.2019 1 z 5