3liška 3liška komentáře u knih

Kdo krade dětem čtení Kdo krade dětem čtení Jiří Kreč

Dobrodružné pátrání si čtenář musí vytvořit sám při vlastním zjišťování informací, což je velmi dobrý nápad, ale obsah knihy sám o sobě moc zábavný není. S knihou je potřeba pracovat a mluvit o myšlenkách v ní.

05.11.2022 3 z 5

80 let Plzeň trolejbusová 80 let Plzeň trolejbusová Jiří Kohout

Kniha "Plzeň trolejbusová" překvapí čtenáře množstvím unikátních fotografií. Při prohlížení si uvědomíte, že ač se město rozvíjí, některá místa a budovy zůstávají. Publikaci považuji za hodnou pozornosti Plzeňáků, kteří se zajímají o historii města, či její část pamatují. Historie dopravy ji velkým dílem doplňuje.

15.10.2022 5 z 5

Divukrásné příběhy Slečny Duhy Divukrásné příběhy Slečny Duhy Zuzana Šestáková

Miloučké vypravování o skupince Tvorečků z louky, kteří se skamarádí s éterickou duhovou dívenkou, je doprovázené stejně půvabnými ilustracemi. Z knížky dýchá laskavá atmosféra, která jemně pohladí po duši.

26.12.2023 4 z 5

Co mi dala rodná ves Co mi dala rodná ves Benedikt Vladimír Holota

Moc hezké milé čtení pro člověka, který autorovy rodné Nebřežiny sám zná, nebo v nich strávil část života. Pro mě bylo více než zajímavé přečíst si, co se dříve dělo v místech, kudy dodnes chodím, jak se co dělalo, jak to ve vsi chodilo, jak se tvář vesnice od té doby změnila, co tu ještě stojí, a co už bohužel ne.

29.12.2021 4 z 5