1Franta2 1Franta2 komentáře u knih

Specnaz: Příběh sovětských speciálních sil Specnaz: Příběh sovětských speciálních sil Viktor Suvorov (p)

Krásná ukázka o postavení sovětského člověka ve spravedlivé sovětské společnosti kráčející k komunistickým zítřkům.
Naprosto bezprávní otroci. Tot je ideal komunismu.

13.06.2012 5 z 5

Den M – kdy začala druhá světová válka? Den M – kdy začala druhá světová válka? Viktor Suvorov (p)

Logické zpracování zdánlivé nelogiky : proč Hitler který ve své knize Mein Kampf stále zdůraznuje boj pouze na jedné frontě....proti Francouzům - se vydal sebevražedně proti super vyzbrojenému CCCP.
Naprosto přesná a doložená dedukce.

13.06.2012 5 z 5

Sebevražda Sebevražda Viktor Suvorov (p)

Uplně brilantní a logické zpracování událostí o kterých komunisti nemluvili - raději.

13.06.2012 5 z 5

Můj život v Sovětské armádě Můj život v Sovětské armádě Vladimir Bogdanovič Rezun

Suvorov, Solženycin, jen houšt . Já se divím že ty knihy nejsou v čechostánu zakázaný.

13.06.2012 5 z 5

Akvárium Akvárium Viktor Suvorov (p)

Komunisti z těchto knížek nemají asi radost. Major GRU, Sovětský občan....a náhle se český človíček zpracovaný českou komunistickou propagandou dozvídá z povolaných úst o komunistických koncentrákách a sovětských cílech na ovládnutí světa. To je divení.