Den M – kdy začala druhá světová válka?

Den M – kdy začala druhá světová válka? https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14029/den-m-kdy-zacala-druha-svetova-valka-14029.jpg 4 23 4

Autor dokládá svou tezi o Stalinových plánech na rozpoutání 2. světové války a dobytí celé Evropy. Zabývá se historií Sovětského svazu a jeho ozbrojených sil. Vytvořil si zvláštní metodu dokazování faktů, založenou na přesném citování pasáží z mnoha sovětských publikací a na logickém dovozování těchto informací. Podle autora německý útok na Sovětský svaz v červnu 1941 jen o několik týdnů předstihl připravovaný Stalinův útok na Německo. Kniha obsahuje přílohu, dodanou redakcí českého vydání, která má pro hypotézy v uváděné v knize klíčový význam. (Jedná se o plánovanou operační sestavu Rudé armády v první červencové dekádě r. 1941). "Den M" je volným pokračováním knihy "Všechno bylo jinak".... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Naše vojsko

Děň „M“ - Kogda načalas vtoraja mirovaja vojna?

vvikingg
23.02.2024 4 z 5

Volné pokračování knihy Všechno bylo jinak, která je však napsána svížněji i z dávkou humoru, civil je stejně nevyhnutelný jako pád kapitalismu, heslo ruských vojáků v roce 1940. Suvorov zde opět popisuje přípravu SSSR na válku s Německem a uvádí to na mnoha příkladech, ale .. Liberten homines id qoud volunt credunt ..lidé věří tomu, čemu věřit chtějí Caesar - Zápisky o válce galské

jarin58
27.07.2012 5 z 5

Zdá se že má tato kniha logické vysvětlení i pro ty co válce nerozumějí.

1Franta2
13.06.2012 5 z 5

Logické zpracování zdánlivé nelogiky : proč Hitler který ve své knize Mein Kampf stále zdůraznuje boj pouze na jedné frontě....proti Francouzům - se vydal sebevražedně proti super vyzbrojenému CCCP.
Naprosto přesná a doložená dedukce.

vitavita
10.03.2012 4 z 5

Čtivé, ale zároveň je leccos nejasné