Fruitix Fruitix komentáře u knih

Procitni a chechtej se Procitni a chechtej se H.W. L. Púndža

Výborná kniha...Zdá se, že z této knihy vychází náš patrně nejznámější český mystik pan Eduard Tomáš.

20.05.2012 4 z 5

Conan z Aquilonie Conan z Aquilonie Lyon Sprague de Camp

Tak tohle je jedna ze slabších Sparguovek, která se nesahá Pavoučímu Bohu ani po kotníky.

03.07.2011 3 z 5

Smaragdová bohyně Smaragdová bohyně David Eddings

Kniha má skvělou ideu ašak nevyužitý potenciál. Vše je by v ní mohlo být rozvinuto a vykresleno daleko napínavěji, což je velká škoda. Jinak se čte skvěle.

20.11.2010 5 z 5

Hrútvang Hrútvang Adam Andres (p)

Toto není Wetemaa 1 ale Hrůtvang !!! Zatímco série Wetemaa zachycují sjednocení země Éllad pod vládou jediného panovníka a sledují osudy jeho dvanácti družiníků, kniha Hrútvang se odehrává pět set let před těmito událostmi. Tentokrát nejde jen o osudy lidí, či království. V té době měli totiž k sobě lidé a draci daleko blíž, avšak jejich vztahy se v poslední době prudce vyostřily...

30.11.-0001

Království stínu Království stínu Richard A. Knaak

Čte se to jak film, perfektní obrázky a imaginární chytáky, některé mě fakt dostaly.

30.11.-0001 5 z 5

Nesnáze s hraběnkou v nesnázích Nesnáze s hraběnkou v nesnázích Lyon Sprague de Camp

Parádně se rozbalující děj, intriky, magie, dokonalé vyobrazené charaktery postav, kde se pořád něco děje. Má co říct a čte se jedním dechem...

30.11.-0001 5 z 5