Conan z Aquilonie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Z mladíka je statný muž, ze zloděje a žoldnéře je král Aquilonie. Nový král Conan má ale z dřívějších dob mnoho nepřátel – jako je například mocný mág Thoth Amon a jemu sloužící Hadí národ, proti kterým Conan vytáhne až na samý konec známého světa.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28073/conan-z-aquilonie-28073.jpg 3.730
Série

Conan (knižní série)

Žánr
Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Klub Julese Vernea
Orig. název

Conan of Aquilonia, 1977

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Conan z Aquilonie

Přidat komentář
lampernaqui
17. února

Průměrná knížka, která se sice dobře čte, ale zároveň je škoda, že se z toho nevyklubalo něco víc, když se to týká honu na Conanova největšího nepřítele. V jednotlivých povídkách (spoiler) Thoth-Amon vždy nenápadně unikne a plánuje další pomstu. Tak to máte pořád dokola až do posledního zúčtování, na které jako kdyby už nebyl čas a místo.

kilometr
10.09.2018

Celkem čtivá kniha.Škoda jen,že samotný Conan už tu není moc akční a konečné vypořádání s odvěkým nepřítelem je takové nemastné,neslané.60%.

t_gon
20.07.2014

Anotace slibuje putování Conana (nyní již krále Aquilonie) za pradávnými nepřáteli až na konec světa a sliby plní. Příjemně čtivé, rychle utíkající do tří etap rozdělené dobrodružství, jež servíruje spousty akčních sekvencí (jak klasických conanovských, tak i epických střetů armád) a jako bonus dostává Conan „sidekicka“ v podobě jeho syna Cona. Povedený výlet do Conanova světa.

Rawen616
07.10.2013

Takové trošku brakové fantasy ale do vlaku an ukrácení dlouhé chvíle je to celkem fajn. Akorát ta nesmrtelnost hlavních hrdinů a to jak se vždy na poslední chvíli stane něco co je zachrání je docela otravné.

Fruitix
03.07.2011

Tak tohle je jedna ze slabších Sparguovek, která se nesahá Pavoučímu Bohu ani po kotníky.

Štítky

Conan

Autoři knihy

Lyon Sprague de Camp
americká, 1907 - 2000
Lin Carter
americká, 1930 - 1988

Kniha Conan z Aquilonie je v

Přečtených52x
Doporučených2x
Knihotéce42x
Chystám se číst2x
Chci si koupit3x