Komentáře: Jak dát světu najevo, že milujete knihy (18)

Přidat komentář

anika452
05.09.2018

Jestli se vám to nelíbí prosím ale toto nebylo podle mě myšleno jako reklama jde jen o to aby jste se mohli pochlubit známým pokud chcete na ulici stejně nikdo nekouká co máte na sobě. Pro šíření mezi teenagery je to fine jestli si připadáte na to staří ok ale jsou lidé v nižším věku pro které je to jako dělané mě je 13 let a pořídila bych si tričko v takovémto stylu , možná jiný obrázek, na stylu nic neměnit a bude to cool a znám soustu lidí ve svém věku kteří mají na toto stejný názor , ale označovat taková trička za modly je velice přehnané a slovo modla jako takové zní fanaticky

pedroK
16.08.2018

Nápad dobrý, ale nevybrala bych si žádný z obrázků. Klidně decentnější by mohly být. Jak píše delatrix.


delatrix
15.08.2018

Kombinace bílé a černé je hezká, ale osobně bych si nevybrala ani jedno. Ty obrázky mohli udělat hezčí.

anamor.avonoz
13.08.2018

Vůbec nemusím dávat světu na obdiv, že čtu.
Kdo nečte, o moc přichází.
Ale stejně tak někdo, kdo například pěstuje vysokohorskou turistiku může říct to samé o těch, co čtou.
Každého věc.

A navíc..jen čistě z mého subjektivního hlediska jsou pro mě tato trička silně neatraktivní.

Marika Vanova
12.08.2018

Bílá barva je hezká, ale vždyť je tolik barev, není to škoda nevyužít? Aspoň v té šedé, nebo klasika černá.

Míjuš
09.08.2018

Souhlasím s tsal. Co má být, že člověk jde po venku s tričkem, kde má potisk své oblíbené knihy? Lidé se oblékají do triček s různými potisky - her, filmů, seriálů, anime, osobností, kapel, v dnešní době třeba youtuberů, nebo nějakými vtipnými hláškami či větami, tak proč sakra ne tématikou knihy? Nevidím na tom nic špatného, rozhodně v tom nevidím žádné pohoršování nebo zneuctění knih a jejich obsahu, a taky si troufám říct, že vůbec nejde o žádnou reklamu nebo propagaci, ať už výrobce nebo vybrané hry, filmu apod. Já sama spadám do té skupiny, která má ráda tématická trička, především kapel a her, a mimo jiné znám spoustu lidí, kteří jsou v téhle menšině také, a za nás za všechny můžu říct, že to není žádná propagace, nýbrž nošení toho, co se nám líbí a co máme rádi. Někdo má jako koníček sběr figurek, stavění modelů, sport, hledání kešek, četbu knih a někdo třeba i sběr tématických triček. Myslím, že se nikdo lidem na ulici vyloženě nevystavuje, nenutí je, ať se podívá a posoudí jeho tričko s tématikou Harryho nebo Davida a Goliáše. Je to zkrátka potisk, který se vážně na něco, a který je součástí celkového vzhledu. Neodsuzujte něco, co sami pokládáte za hloupost. :-)

Protector
08.08.2018

Takové tričko bych si nepořídil, nelíbí se mně ani koncept a ani zpracování...

ddkk
08.08.2018

Tak nevím...osobně bych si takové tričko určitě nepořídila ani pro sebe ani pro své blízké, hlavně nejsem ochotná reagovat na jakékoli podobné PR akce. Ani si ve svém věku neumím představit, že bych na své hrudi "propagovala" Bradavice ( :-) nebo vlastně cokoli jiného...). Na druhé straně, má-li se tím podporovat četba obecně hlavně mezi dětmi a teenagery, nechť se děje vůle Martinusu...

Janniska
08.08.2018

ale zase proč ne , tričko s Iron Maiden mělo taky svý kouzlo...už to přece jen přenechám mladším :-)

Dudu
07.08.2018

Atuin, jak výstižné ,;-)

Atuin
07.08.2018

Nechci se nikoho dotknout a snažím se chápat že se doba vyvíjí a tak různě, ale v poslední době mám pocit že bych se měla občas stydět že miluju knihy a čtení stejně jako někdo miluje zahradničení nebo jiný kreslení a jiný třeba výzkum octomilek. Je to neuvěřitelně krásný koníček, ale je to náš dobrovolný koníček, někdo půjde třeba pozorovat dalekohledem ptáky. Nečiňme z toho modlu, ubýráme tomu přirozenost a poutavost kterou to má. Pro nás, ne pro všechny a není nutné se vytahovat a vyvyšovat a dělat podobné blbiny, stačí snad že půjdu s knihou a když nepůjdu nic neděje, tak to všichni nebudou vědět. Tak nebudu hned na ráně. Nebuďme tak povrchní, to k těm knihám nepatří.
A k životu vůbec.
Ovšem tohle je jen můj osobní názor nic víc. Není to namířeno ani proti motivu na triku, ani proti trikům vůbec. Věřím že hodně lidí potěší.

ivič
07.08.2018

Vím,co chci k narozeninám(bradavický styl)

ankaras
06.08.2018

Je to takový hodně těžký vzor, také bych si nepořídila.

SirVINCI
06.08.2018

Souhlasím s Lukyn96.

monika1325
06.08.2018

Paráda koupila bych pro dceru (Bradavický styl)jsem nesmírně ráda že čte a miluje knihy

Lukyn96
06.08.2018

Po pravdě by mi bylo trapné na ulici takhle demonstrovat, že čtu. A co jako? Já čtu pro sebe, abych se pobavil a něco se dozvěděl. Proč všem vnucovat, co dělám ve volném čase?

Chou
06.08.2018

super brala bych i variantu v angličtině

rene6927
06.08.2018

Paráda. Určitě si koupím jedno v bradavickém stylu.