Anastasia

Anastasia https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28477/bmid_anastasia-zz8-28477.jpg 4 183 38

Zvonící cedry Ruska série

Zvonící cedry Ruska, kniha první. Vydávaje se na pracovní cestu, autor ani nepředpokládal, že se mu tohle přihodí. V zapadlém kousku tajgy potkal ženu, které byl Bohem dán dar prozřetelnosti, otevřena velká tajemství podstaty všeho zemského. Cesta k fyzickému a duchovnímu zdraví, jak říká Anastasia, je úplně jiná, než si myslí mnozí z nás. A nejen říká, ale i hodně dělá pro lidi. O tom všem se čtenář dozví, když otevře tuto knihu.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Zvonící cedry

Анастасия , 1994

Slunkomila
20.01.2019 5 z 5

Silná Kniha ♥

rjpl
14.12.2017

Autor si u někoho možná sympatie nezískal, viz komentář níže, protože se úmyslně niterně odhalil, jako špatný příklad pro druhé, protože i špatný příklad je dobrým příkladem, pokud ilustruje něco, čeho bychom se sami neměli dopouštět. Každý text je nutno umět číst také mezi řádky. Autor není hlupák ani negativní postava, jen nemá zbytnělé ego, které samo sebe vidí a také výlučně líčí v dobrém světle. Právě proto píše upřímně o svých záporných sklonech, s nimiž musel zápasit, překonávat je, učit se vnímat věci z jiného úhlu, postupovat dál ve svém duchovním vývoji..

Maser
23.10.2017 1 z 5

Duchovně motivační literatura, která propaguje matičku Rus jako archetyp hodný celosvětového následování.
Místy jsem měl pocit, že někteří snadno ovlivnitelní a zmanipulovatelní čtenáři musí dostávat morální masáž. Člověk, který má nenaplněný život a potřeby v něm a zároveň je naturálně založený je cílovou skupinou.
Jedna hvězda za pár opravdu nádherných myšlenek které se v knize dají najít.

placka88
21.08.2017

Nádherná kniha, pořád tomu nemůžu uvěřit jak na mě působí. Čtu po částech a vždy o nich přemýšlím, není to jako s jinou knihou, kdy po chvíli na ni zapomenete a děláte si svoje věci. S touto knihou to prostě nejde. Přitom je psaná celkem děsným způsobem, ale je v ní kouzlo... něco, co Vám říká, tak by to všechno mělo být.

HaničkaVodička
07.06.2017 5 z 5

Když jsem ji četla poprvé, nacházela jsem pasáže, které mne nutily si říct: Něco tak překrásného jsem v životě nečetla. Za mne určitě doporučuji přečíst...a ne jen tento první díl, ale všechny.

Kattttie
03.01.2017 5 z 5

Skvělé, přečteno jedním dechem. Kniha je ovšem vhodná jen pro ty, kteří cítí, že přišel čas něco takovéhoto číst, kteří jsou otevřeni myšlenkám, jež předkládá, jsou ochotni zamýšlet se nad nimi a dát jim šanci, aby člověku ukázaly možnou cestu. Pokud člověk do tohoto bodu nedospěl, bude mu kniha připadat jako snůška blábolů.

l1l1lele
18.12.2016 3 z 5

Kniha se krásně a rychle čte. Já jsem ale trošku zklamaná, slibovala jsem si od ní víc. Možná, že kdyby se ke mě dostala v jiný čas a v jiném citovém rozpoložení dala bych víc hvězdiček hodnocení. Každopádně mohu knihu doporučit, určitě to není ztráta času si ji přečíst.

krabat
19.10.2016 3 z 5

Já jsem tak trochu v rozpacích o zázračných cedrech už jsem četl a zaujalo mě to. Ale tohle je nějak moc ujeté vědec z civilizace jasný zaporak asi autor sám a miss Rusko převlečená za jezibabu z Mrazíka vyrůstající uprostřed Sibiře mezi divokými zvířaty která ji po nocích zřejmě vyučují filozofií,teologii a politické vědy na úrovni Harvardu načež se stanete přírodní inženýrskou kapacitou operující v terénu a přepadajici zbloudilého ruského podnikatele který ji za odměnu zbouchne a ji se pak narodí něco jako Ing. Tarzan . Já mám tyhle duchovní knihy moc rád ale tohle jsem nějak asi nepochopil .

MAHA
22.08.2016

Moc krásná kniha

vlkcz
22.07.2016 3 z 5

Zajímavé poselství, které má pro mě jenom jednu, ale zato dost zásadní vadu. Ten nesnesitelný ruský mesianismus. Jako kdybychom nebyli především lidé, pak možná muži a ženy a až někdy na konci té kategorizace Rusové, Němci, Češi, Američani atd.
Pro ssissi: Lepší svět za nás nikdo nezařídí, ten si musíme vybudovat sami a Anastazie a jí podobní nám mohou být jen zpovzdálí oporou. A ten lepší svět nezařídíme tak, že budeme ostatní poučovat, jak být lepší. Jediný, koho člověk může změnit je on sám. A když těch malých kousíčků bude dost, půjde ta změna vidět.

ssissi
21.03.2016 4 z 5

Možná jen sen o lepším světě, že to zařídí za nás Anastasie? Kéž by.....protože nikoho jiného neznám, kdo by předělal lidstvo na celé planetě, aby se k sobě chovali jinak....aby byl svět co možná nejspravedlivější a vše mělo svůj logický řád.... Četlo se hezky...Kupuji další díly.

Kulhavá
26.01.2016 2 z 5

tak jak veliké bylo těšení a očekávání tak veliké bylo zklamání. Asi není ještě ten správný čas v mém životě na Anastasii, nezískala si mou důvěru, často jí nerozumím, často mi připadá text zmatečný, místy i zbytečně vulgární. Autor jako osoba vystupující v knize si mé sympatie rozhodně nezískal, místy je mi jeho jednání až velmi nepříjemné. Mám zakoupené ještě Prostor lásky a Kdo vlastně jsme - doufám, že u těchto knih nebudu tolik zklamaná jako u Anastasie

witko
30.12.2015 4 z 5

Tahle kniha není pro materialisty. Nevím jak ji uchopit, opravdu chvilkama se mi to zdálo přitažené za vlasy, ale celkově převládí pozitivní náhled a přeji si aby to bylo mnohem víc k pravdě. Někde uvnitř sebe věřím, že člověk má opravdu velký potenciál, ale bohužel jsme od "vědomých" cíleně od tohoto odváděni a je nám již od mala vymýván mozek. Bylo by to super kdyby jsme jako lidstvo dokázaly strhnout oponu a uvidět pravdu.

Anna 13
12.08.2015 5 z 5

Nádhera.
Miluji tuto knihu, tento způsob života. Těším se na další díly jako jsem se dříve těšila na Ježíška.

Dnes jsem knihu četla. Dnes jsem byla v pohádce. No nepřipadá vám Anastasia a její svět kouzelný? Je velmi šťastná, tato žena. Přemýšlely jste o tom, že byste žily podobný ne-li stejný život jako ona? Dokázaly by jste to? Já po tom silně toužím, ale vím, že bych to nedokázala? Nebo si to jen namlouvám? Vypadá to velmi jednoduše. Jednoduše pro ty, kdo se tak narodily. Ne pro nás zhýčkané.
Tento svět není pro civilizované. Nebo je?

Patří mezi mé nejoblíbenější knihy, které jsem přečetla. Velmi mne ovlivnila.

Anastasia je odteď mou nejoblíbenější literární postavou, úžasným opravdovým šťastným člověkem.

svickop
24.03.2015 5 z 5

Někdy jsem někde četl, že herec Jaroslav Dušek prý ráno, když si dělá čaj, poděkuje vodě a třeba se i zeptá, jak se má a jak bylo v trubkách. Po přečtení téhle knihy to budete dělat také. Je to velice pozitivní kniha, která Vám řekne, že ne všechny věci na tomhle světě jsou takové, jak je vidíme a vnímáme.

Sofie45
26.04.2014 4 z 5

Další z velice poučných, inspirativních knih, jež dokáží duši pomazat balzámem štěstí a radosti. Kniha obsahuje neuvěřitelné množství poznatků, rad do života a spoustu skrytých zákonitostí našeho světa. Byť se jedná o vyloženě alternativní literaturu a spousta lidí by datům v knize uložených určitě moc neuvěřilo, jsem toho názoru, že by si jí měl přečíst každý a následně se zamyslet na způsobem života naší civilizace.
Navíc, kdo by nechtěl alespoň na pár (ne)skutečných okamžiků hodit vše za hlavu a jít vstříc tak svobodnému a uvědomělému poustevnickému životu, jako má Anastasia?

Moc se těším na četbu další dílů - jsem nehorázně zvědavá, zda mé nadšení přetrvá :D :)

Barbastelle
17.07.2013 4 z 5

Někdy jsou pro mě ty "alternativní" názory až příliš, ale na druhou stranu je to ohromně pozitivní a povzbudivé čtení. A inspiruje k věšímu vnímání. Pokud jste ovšem silně racionálně založení, raději tuhle knihu ani neotvírejte=)

kamibe
13.02.2011 5 z 5

Člověk tomu skoro nevěří! Ale jak čtu další a další díly, vidím, kolik je v tom pravdy a lásky.