Zvonící cedry

Zvonící cedry Ruska, kniha druhá.
Ubezpečuji Vás, vážení čtenáři, přestože popisuji neuvěřitelné události, sám jsem obyčejným člověkem. A stejně jako Vy se snažím pochopit.
V současné době se mi stala blízkou a srozumitelnou jen Anastasiina věta o tom, že se k pravdě nedostaneme loudajíce se.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28478/zvonici-cedry-ayW-28478.jpg 4.544

Zvonící cedry Ruska (2.)

Звенящие Кедры России (1999)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Zvonící cedry

Maser
23.10.2017

Odloženo, nedočetl jsem. Buď jsem k tomu ještě nedospěl nebo to není můj šálek kávy. Uvidíme za nějaký ten čas. Kdybych měl hodnotit tak 1/5.

HaničkaVodička
07.06.2017

Jedna z nejkrásnějších knih, které jsem kdy četla.

Faith
01.10.2016

Rozhodně lepší, než Anastasia...už se těším na další díly. Čte se to jedním dechem:-)

vlkcz
15.08.2016

Zhruba na úrovni prvního dílu. Skvělé myšlenky, které jsou znehodnocovány na odiv dávanou vyvoleností Ruska a vina dávána zkaženému Západu, jako kdyby komunistický, korupcí prolezlý aparát, který zatahuje Rusko do stále hlubšího bahna, nestvořili lidé, které sami Rusové považují za největší Rusy historie.
Možná, že původně kniha byla určena pouze pro Rusy a měla jim dodat naději i víru.
Bezdomovec - důstojník KGB - hezky nahrazuje Saula, který se změnil v Pavla, jenže následné oslavování "hrdinů" z KGB, kteří "nastavovali hruď a záda kulkám", když likvidovali nepohodlné režimu, včetně tisíců upřímně věřících, kteří jsou v průběhu knihy oceňováni, to mi už hlava (ale upřímně řečeno ani srdce) nebrala. Ale koneckonců, mě osobně, nic až tak brutálního neprovedli, takže jim vcelku nemám co odpouštět, to je věcí těch, kterým životy ovlivnili větší mírou. Jen ti mrtví jim už asi neodpustí.
Asi ještě nejsem tak duchovně na výši, abych pochopil a přijal tyhle non-sensy.

witko
05.02.2016

Opět moc hezké čtení.

Anna 13
02.09.2015

Druhá kniha je ve srovnání s první knihou o dost slabší a nudnější... Vadilo mi tam moc povídání o práci a podnikání a penězích. Moc se mi líbila historka z bezdomovcem. Je zvláštní, co vše se skrývá za logem této série... Stýskalo se mi po Anastasii, která tam byla o poznání méně a knihu jsem chtěla i odložit, ale vydržela jsem a koncem jsem byla nadšená.
Kniha začne krásně a moudře, ale uprostřed se to trochu zasekne na té pitomé práci a ke konci se to zase hezky rozjede.
Škoda, ale knize jsem nakonec dala jen tři hvězdičky.

Nemohu se dočkat třetího dílu, který bude určitě nádherný...

Vladimir Nikolajevič Puzakov

Vladimir Megre (p)