Ztracený

Ztracený https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519724/ztracenyCEgPEo-MDG-.jpeg 4 6 3

Milostný erotický román. Alexandr Vondra je úspěšný třicátník a jedním z majitelů prosperující realitní kanceláře. Především však jde o notorického “holkaře”. Žádná sukně před ním není v bezpečí, což mu v životě začne přinášet spoustu problémů. Ukazuje se, jak byla jeho lehkovážnost ve vztazích neprozřetelná a kolik potíží si kvůli tomu přidělal. Zároveň si uvědomuje prázdnotu svého života, když dosud nepoznal pravou zamilovanost a opravdovou lásku. Rád by svůj život změnil. Jenže to, co se jeví na první pohled snadné, je ve skutečnosti téměř nemožné. Nejen proto, že se milenky nehodlají Alexandra tak snadno vzdát…... celý text

PetrANovA3210
27.08.2023 5 z 5

Zajímavý příběh, moc pěkně napsaný, hezky plynul. Co mě nalákalo je obálka, ta je naprosto dokonalá.

TeaS2015
21.08.2023 5 z 5

Alex... vás bude štvát.
Můžete ho pro jeho vrtkavost a nestálost začít nesnášet.
Bude posouvat vaše hranice pohledu na křehkost mužské duše, která hraničí až s posedlostí slabším pohlavím.
Budete mu paradoxně i fandit a budete si přát, aby se po karambolech, které si způsobuje z většiny sám, konečně zamiloval a usadil, protože i přes všechny chyby je na něm něco, co vás nenechá chladnými...
Když už se zdá, že se fatálně zamiloval, opět se něco zvrtne.
Jeho milostný život pádí, jako stádo splašených koní. Zvládne se ze všech životních pastí dostat?
Kniha je celkem obsáhlá, přesto ji budete mít přečtenou za krátkou dobu, protože je napsána lehkým stylem a opravdu hodně mě bavila.

Verulínek
26.07.2023 1 z 5

Mě příběh zklamal Alexandr neví co chce a to že miluje jednu a už kouká po další jeho city dělají velké skoky . No a ten konec to jsem nečekala .

Vanda Tomasová
česká, 1978