V temnu

V temnu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509874/bmid_v-temnu-j30-509874.jpg 4 19 2

Život se Viktorii změnil od základů. V dobře střežené vile ji obklopuje luxus, připadá si nějaký čas v bezpečí, ale zlo nebylo dosud úplně poraženo. Sice došlo k odhalení pachatele série vražd, ale podle všeho nebyl úplně sám. Jeho komplic stále běhá na svobodě. Poslal Viktorii výhrůžný vzkaz, z něhož jasně plyne, že jí jde po krku a zná její tajemství. Viky se ocitne ve velkém nebezpečí a v ohrožení života. Ani po boku zámožného přítele neprožívá zrovna idylku. V novém domově na ni čeká spoustu nástrah, nic není jednoduché. Richard je nevyzpytatelný a tajemný muž s pestrou minulostí, jehož vrtochy dokážou pořádně zamíchat kartami… V TEMNU je druhý díl napínavého erotického thrilleru ze série Tajemství.... celý text

TeaS2015
TeaS2015
30.01.2023 5 z 5

Vika je drsné pako, které je z lásky k rodině schopné obětovat všechno. Dostane na hubu tolikrát, že normální člověk už by to vzdal, ale ona ne. Jde do toho znovu a znovu. Přijde i o to nejcennější, co jí osud nadělil, rukou příbuzných z manželovy strany. Jenomže je svéhlavá a slovo vzdát se, nemá v rejstříku.
Máte rádi nádech severských drsných krimi? Vyhledáváte netradiční pohled na mezilidské vztahy? A co erotika, která není fádní?
Pak jste našli knihu, která vás ani na chvilku nenechá vydechnout. Je drsná? Ano. Je to dobře? Znovu - ano. Vnímám, že text je mnohem vyzrálejší, než prvotina, kterou mě autorka zaujala. Plný počet pecek (hvězd) je pro mě z výše uvedených důvodů jasný.

mat623
mat623
28.01.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem zhltla jedním dechem. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Naprosto super stejně jako 1. díl. Moc se těším na pokračování.

thrillery pro ženy

Vanda Tomasová