Zrada

Zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429378/bmid_zrada-AP7-429378.PNG 4 458 458

Populárna autorka Sandra Brown vám prináša medzinárodný bestseller, plný nečakaných zvratov a dych vyrážajúceho sexuálneho napätia, ktoré vám nedovolia knihu odložiť, kým neprečítate poslednú stranu. Keď sa Jordie Bennetovej a Shawovi Kinnardovi stretnú pohľady v lacnom bare, ihneď medzi nimi preskočí iskra. Hoci Shaw pôsobí nebezpečným dojmom, ženy jeho drsné vyžarovanie priťahuje. Úspešná podnikateľka Jordie však pocíti nielen príťažlivosť, ale aj hrozbu. Obaja sa v tomto zapadákove ocitli náhodou, no každý z iného dôvodu. Ju sem ktosi vylákal pod zámienkou, že má dôležité informácie o jej bratovi, jeho ktosi najal, aby ju zabil. Ibaže Shaw má s Jordie iné plány: unesie ju a dúfa, že sa mu tak podarí získať tridsať miliónov, ktoré ukryl jej brat. Ďaleko od civilizácie si Jordie uvedomí, že jej jediná šanca na záchranu je Shawa nejako prekabátiť, no on rýchlo príde na to, že sa jej nedá veriť. Zúfalo túžia po odpovediach – i jeden po druhom – a rozhodnú sa urobiť riskantný krok, ktorý by mohol byť zároveň aj ich posledným.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Slovenský spisovateľ

Sting , 2016

Květi62
15.01.2019 4 z 5

Knížka, jak od Sandry známe. Trochu napětí, lásky a sexu, postupná překvapivá odhalování, v závěru vše jinak, než se celou dobu jeví. Hlavní hrdina Shaw, po setkání s Jordií, mění zásadně svůj dosavadní pohled na život. Kniha se dá použít do čtenářské výzvy pro bod 15, ale také bod 7 nebo 5.

mysterygirl
15.01.2019 3 z 5

Opravdu se neco dit zacalo od strany 120.
Hodne slaba kniha je i předešlá Pomsta.
Uz to neni Sandra Brown,co byvala.

mirunda
15.01.2019 3 z 5

Dneska bych dala tak 3- takže zaokrouhluji dolů. Dlouho jsem se do knihy nemohla začíst, až skoro po sto stránkách to konečně sedlo kam mělo. Ale i tak mi některé pasáže přišly přitažené za vlasy.

Lennji
14.01.2019 4 z 5

Nebylo to zlé, druhá moje kniha od této autorky a začínám si na její styl psaní teprve zvykat. Začátky každé knihy byly moc dlouhé, zamotané, spousta postav, jak se vše rychle snaží vysvětlit a zatáhnout vás do děje..pak už je to ale frkot a do konce jen s napětím čtete, jak to vlastně dopadne a kdo je ve skutečnosti ten zlý :-D

Kerberos
14.01.2019 3 z 5

Celkem průměrné čtení ,Sandra to umí i lépe.

kusma
10.01.2019 3 z 5

Ale jo. Začátek byl pro mě trochu matoucí a nad jiskřením hlavních hrdinů jsem se musela usmívat. Závěr měl spád a dokonce i překvapení. Ale asi mě to nepřesvědčilo k přečtení další autorčiny knihy.
Mrzí mě chyby v textu, včetně občas chybějících uvozovek přímé řeči.

veronika8042
10.01.2019 5 z 5

Perfektní knížka, spisovatelka opět nezklamala..

abilea
09.01.2019 5 z 5

Sandra Brown ve své obvyklé skvělé formě. Tahle autorka mě snad zklamat nemůže. Kniha se četla skvěle a jedním dechem.

Bíčko
08.01.2019 1 z 5

Kniha se četla dobře, ale děj mě moc nechytil...je to taková spíš oddechovka než napínavé čtení. Asi jsem uz zvyklá na jiný level thrilleru.

Dreisii
07.01.2019 5 z 5

Přesně ten tip knížky do které se zakousnete a nepustíte dokud není přečteno :)

Šánka
06.01.2019 4 z 5

Podraz je další typický Sandřin čtenářský balíček, ve kterém najdeme sympatickou dvojici, mezi níž to správně jiskří (jak jinak :-)), trošku napětí (moc neočekávejte, je to romantický thriller), padoucha (toho nejspíš uhádnete), s vkusem napsané erotické scény (těch tam tentokrát tolik není (škoda :-(), a (ne)očekávaný závěr.
Jo, pěkné to bylo, romantika pro ženy nebo thriller ? Nevím, autorku mám moc ráda a stále mě baví, takže je mi jedno, jak se tomu říká :-).

evapl
03.01.2019 1 z 5

Tragický překlad, větné konstrukce jako z google překladače.

jankaander
29.12.2018 5 z 5

Velmi dobrá kniha.Vsechny mě baví. Jdu na další a tuto doporucuji....

peitho.1
28.12.2018 5 z 5

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Skvělá kombinace napětí, akce a detektivní zápletky, to vše okořeněno o trochu romantiky. Příběh je sice celkem předvídatelný, zejména pro toho, kdo už od S. Brown někdy něco četl, ale mně to vůbec nevadí a nějaké to překvapení se i tak najde.
Knihu mohu vřele doporučit hlavně těm, kdo mají rádi romantické thrillery a oddechové čtení. Dávám plný počet a budu se těšit na další knihy od této autorky.

georginaa
27.12.2018 4 z 5

Začátek knihy byl takový matoucí. Než se rozuzlilo, kdo je kdo a o co vlastně jde. V další třetině to už dostalo pěkný spád. Fingovaný únos, boj o život, přetvářky, vzrušení.....vše co by skvělá kniha měla mít. A i tajný agent, když najde ženu, která mu rozproudí krev pouze při jejím pohledu, musí zvážit, zda práce je vše co chce a nebo má na výběr žít s ženou kterou miluje?

kamča71
25.12.2018 5 z 5

Hezká kniha. Strhující a překvapivý děj.

Evka3814
21.12.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem si opravdu vychutnala,je moc pěkně a zapeklitě napsaná.

Modrina
14.12.2018 4 z 5

Romantický thriller - tak to jsem si fakt neuměla představit. A vůbec to nebylo špatné. Zvraty byly zajímavé, byť ne zcela nečekané. Tedy až na překvapení v tašce, to jsem fakt nečekala. Kniha se četla dobře, mohu ji jen doporučit.

mariva
03.12.2018 4 z 5

Napínavá knížka plná nečekaných zvratů v ději.

biki
29.11.2018 4 z 5

Kniha patří k mému oblíbenému žánru romantických thrillerů. Souhlasím, že děj je mírně předvídatelný, ale překvapivý obrat v závěru knihy se autorce opravdu povedl a vysloužil si tak v hodnocení knihy * navrch.

thrillery pro ženy

Sandra Brown