Zpěvník – Největší hity

Zpěvník – Největší hity https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125289/zpevnik-125289.jpg 5 20 6

Zpěvník nejznámějších a největších hitů Zdenka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Určen všem, kteří mají jejich písničky rádi. Obsahuje hity jako například Holubí dům, Není nutno, Kdyby se v komnatách, ...

Janizoun
23.08.2022 5 z 5

Jelikož miluji hudbu, hraji na kytaru a zpívám dětem, tak oceňuji všechny zpěvníky co za to stojí. A tento zpěvník je skvělý a díky za něj. Obsahuje spoustu krásných písniček i s akordy. Doporučuji všem, hudba je radost ;-)

1amu
14.09.2020 5 z 5

Tento komentář je zároveň "přáníčkem" úžasnému hudebníkovi, autorovi písniček, které si zpívají (stále) ti nejmenší ve mateřských školách..... až po dospěláky .
Ten pán se jmenuje Jaroslav Uhlíř a dne 14.září r.2020 se dožívá 75 let !

Tři sudičky při narození mu přály také tím, že mu dohodily dva životní partnery:
Tím prvním byl Karel Šíp . Spolu vytvořili nezapomenutelnou Hitšarádu a poté Galašarádu. V mém případě zabodovali nejvíce v triu s Petrou Janů jako "Triky a pověry" - geniální parodie na podobnou a u nás známou italskou skupinu.
Tím druhým je Zdeněk Svěrák . Ohromná empatie a hudební doprovody k zatím 40 filmům (včetně filmů televizních).
Tato kniha je výběrem toho nejlepšího z jejich spolupráce.
Má z to radost i Největší Čech, který ho zaregistroval v roce 1977, kdy byl krátce členem souboru Divadla Járy Cimrmana, kde působil jako dirigent ve hře Cimrman v říši hudby.
Pane Jaroslave, hodně zdraví s přáním, abyste nás ještě dlouho oblažoval svými písničkami.

iveta.vaisova
04.08.2017 5 z 5

Písničky, na kterých jsem vyrostla. A teď na nich rostou moje děti. A určitě na nich vyrostou i děti jejich dětí. Protože jsou chytře hravé a opravdu dětské.

Petratra
16.01.2016 5 z 5

Nostalgie. Tyhle písničky jsem milovala jako dítě a mám je ráda pořád. K tomuto zpěvníku jsem se dostala dost zajímavě. Knižní veletrh Svět knihy, nevím kam dřív koukat a najednou vidím, že u stánku vedle mě sedí Svěrák a Uhlíř s propiskami. Popadlo mě dětské nadšení :"Jéé, já si chci něco nechat podepsat, když už tu jsou". Bylo tam spousta krásných knížek, ale zpěvník byl jasná volba.

Marika Vanova
16.06.2014 5 z 5

Superpísničky, které si zpíváme nejen s dětmi.

hipsterkaj
15.03.2014 5 z 5