Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54559/zotrocena-v-pasti-obchodniku-s-bilym-masem-54559.jpg 4 221 63

Osud si se Sarah zle pohrál. Když se po letech zneužívání nejprve vlastním otcem a posléze i v dětském domově rozjede za prací do Amsterodamu, uvízne v pasti moderních otrokářů. Kruté dny, týdny a měsíce nekonečného znásilňování, bití a zvrácených praktik znuděných zákazníků přivedou Sarah málem k šílenství. Je bez pasu a bez prostředků. Zdaří se jí pokus o útěk?... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Alpress

Slave Girl , 2009

DK197
13.04.2019 5 z 5

Další počin, co mi sebral slova. A seznámil mě se snuff pornem - ne, že by to bylo příjemné obohacení... ale člověk nad tím zlem nesmí, prostě nesmí zavírat oči.
Kéž by autorka dokázala žít dál šťastněji a vymanit se ze svých sebezničujích rozhodnutí a pobytu na šikmých plochách, což ji často poslalo do pekla... Přála bych jí to. Bez ohledu na to, měla už odmala dost smůly a to si nikdo, nikdo nezaslouží.

PetiJelinkova
08.12.2018 3 z 5

Je to otřesný a opravdu drsný příběh. Člověku se ani nechce věřit, že se něco takového děje.

KnihomolkaEva
26.10.2018 4 z 5

Ze začátku mi to připadalo jen jako průměrná kniha o sexuálním zneužívání v dětství, jakých už jsem přečetla docela hodně, ale část, ve které byla Sarah nucena pracovat jako prostitutka, byla velmi strhující.

Laughtubbe
22.05.2018 5 z 5

Kniha která dozajista chytne za srdce každého čtenáře. Jde vidět jak jsou lumpové vychytralý a oběti až moc důvěřivé. Po této knize jsem už nechtěla dělat ou-pair. Bylo zde vidět jak nikoho ze zákazníků nezajímá jak se tam slečny dostali. Je to zvěrstvo.

PrincessIvi
14.12.2017 4 z 5

Knizka je velmi zaujimave citanie, ma dobre tempo, clovek sa pri nej nenudi, trosku chyba technicka stranka, a cela knizka je ponata skor z emocnej, ako to obet vsetko vnima.

Damaj
26.10.2017 5 z 5

Četla jsem už dvakrát a pokaždé mě příběh šokoval, že se něco takového může dít v civilizovaném světě, Evropě. Hrůza

Jirinamac
20.06.2017 4 z 5

Po přečtení této knihy přemýšlím, jestli je to opravdu štěstí, že přežila. Spoustu problémů si zavinila sama, ale když je člověk mladý má dveře otevřené a nepřemýšlí, jestli jsou to správné dveře. Snad konečně Sarah našla tu správnou cestu, ale s jejím stylem života, tomu nevěřím. Holandsko se svou velkou tolerancí drog zničilo hodně lidí. Podobná knížka je Mami, vrať se!

michelle47
06.05.2017 5 z 5

Po dlouhé době kniha,která mě vyloženě vtahla do čtení. Velmi silný příběh,doporucuji přečíst. Chtěla bych najít knihu s podobnou tématikou, bohužel autorka napsala jen jednu, škoda.Kdyby někdo poradil?

VladkaBU
06.04.2017 5 z 5

... čtivá knížka, byť se smutných zdrcujícím příběhem. Není pochyb o tom, že si autorka za svůj pozdější osud mohla sama. Jet do neznámého prostředí, nikoho tam neznat, nemít nic prověřeného, nic dobrého nevěstí. Její dětství by si ale nepřál prožit nikdo z nás

DJANKA
14.03.2017 3 z 5

Tak to je síla. Už je to delší doba, co jsem knihu četla a musím říct, že se mi často některé pasáže z knihy stále vybavují - byla bych raději, kdyby ne. Jako by nestačilo, že měla zkažené dětství....... A nejhorší je, že takové věci se pořád dějí. Ale jinak, kniha přečtena jedním dechem.

Zdenulkaa
16.12.2016 5 z 5

VELICE SILNÝ PŘÍBĚH. Po dočtení knihy jsem se tři dny neodhodlala začít číst jinou knihu. Dlouho jsem nad osudem Sarah přemýšlela. Vůbec si nedovedu představit, že se to ve skutečnosti opravdu stalo..................

Tace
11.10.2016 5 z 5

Velice silný příběh. Člověku se ani nechce věřit, že je pravdivý.

kalinka99
23.08.2016 5 z 5

Kniha se silným příběhem a silnou ženou. Na jejím místě si sebe nedokážu vůbec představit. Na druhou stranu kdyby tenkrát nevzala ten inzerát, tak se ani člověk nedoví jaké to je v její situaci a ostatních dívek.

Alienn
08.07.2016 3 z 5

Další kniha, kde jde spíše o sdělený příběh, než o literární počin. V tomto případě je to příběh opravdu drsný, až by člověk raději nevěřil, že se takové věci dějí.

Loovenka
29.06.2016 5 z 5

Moje pocity po přečtení knihy? V mnoha věcech si za to , co se jí stalo mohla sama. Říkala jsem si jaká je to naivka, co se týče toho inzerátu. Ale vlastně ne, ona doufala v lepší život. Bohužel opak byl pravdou. Po přečtení, nad tím budete ještě nějakou tu chvíli přemýšlet.

Princezna22
26.02.2016 3 z 5

Prostě jedním slovem wow... Knihu jsem doslova hltala jedním dechem... Líbila se mi i když některý části byli trošku na zvednutí žaludku,ale dala jsem to..přečetla jsem i horší

Anet95
13.02.2016

Silný příběh, přečteno jedním dechem, vžít se do té situace ani nejde. Knížka je úžasná

veronikadvorak
13.12.2015 5 z 5

Velice dobře se kniha čte.. Je to silný příběh, který mě hodně ovlivnil. Musím se přiznat,že jsem měla i noční můry.. Doporučuji

radus
28.11.2015 3 z 5

To, co Sarah potkalo, je opravdu dost děsivé. Od dětství jí zneužíval otec a pak je ještě nucena dělat prostitutku. Měla štěstí v neštěstí, dostala se odtamtud, tak proč znovu drogy a alkohol, když si prošla takovým peklem? Čekala jsem od téhle knížky trošku něco jiného, nějak mě to moc nechytlo, přijde mi, že Sarah si ze svých pocitů a prožitků pamatovala díky drogám hodně málo a že jsou v téhle knížce většinou jen domněnky.

VeronikaNK
14.09.2015 5 z 5

Výborná kniha!!!! Je až neuvěřitelné, že se vše co v ní je napsané skutečně děje! 100% doporučuji přečíst!

sexuální násilí osudy lidí týrání osudy žen skutečné kriminální případy podle skutečných událostí obchod s lidmi britská literatura

Autorovy knížky

Sarah Forsyth