Znovu a znovu

Znovu a znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47232/bmid_znovu-a-znovu-x5V-47232.PNG 3 63 10

Ve sněhové vánici se kočár Karoliny Morrowové zastavil v hostinci na okraji malé vesnice. Neočekávané zdržení ženu spíš potěšilo, než rozladilo, a s radostí se hřála v teple u praskajícího krbu - než však uslyšela hlas, při němž ji zamrazilo v celém těle. Z temnoty se vynořil lord Simon Blair, stále hezký a mocný muž. Během okamžiku se vynořily vzpomínky na jejich dávný vášnivý milostný vztah, přestože tehdy skončil nešťastně - jeho nevěrou a jejím útěkem do manželství. Karolina, rozvedená a na mizině, nemůže před bývalým milencem utajit svou tísnivou situaci - ani vzrušení, které pociťuje, když slyší jeho vábivý hlas. Večer strávený u karet končí nocí v posteli a pak následují dny plné mučivých slastí. Ale Karolina je rozhodnuta uniknout. Vymaní se z objetí Simonových paží a odjíždí k novému zaměstnavateli, kde začíná pracovat jako guvernantka. Brzy se dovídá, že Simon ji jen tak nenechá, a zakrátko začíná nový boj...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Again and again , 2002

Ála1968
06.04.2023 3 z 5

Nevadí mi erotika,ale tady jí bylo skoro hodně,ale hlavně tam nebyl skoro žádný děj, což mi vadilo

rampapa
07.07.2022 5 z 5

Krásný příběh. Moc sem se do téhle knížky zamilovala. Velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

llllucka
08.05.2020 2 z 5

Chtěla jsem oddechovou literaturu s romantikou, ale ctivou. Toto je spíše erotika, kde jsou vsichni stále připraveni k akci a o predehre nikdy ani neslyšeli. Dej naprosto o ničem a hlavní hrdinka je příšerná (ano, ne, ano, ne.....).

Jessybelle
17.02.2020 4 z 5

Jako oddechovka dobrý, občas prostě potřebuji vypnout a tohle je přesně co chci - nenáročné, předvídatelné čtení s nábojem romantiky a tady i erotiky... proč ne, byla to fajn změna.

havrmoni
20.10.2015 3 z 5

Věděla jsem,že jdu do více erotiky než do romantiky,ale oba hrdinové byli tak paličatí,že mě to moc nebavilo. Svoji povahou kazili i tu trochu romantiky co tam byla a erotiku tím pádem taky.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Hodně erotiky, ale i romantiky.

miruska1
18.06.2015 3 z 5

Bol to eroticky roman. Pribeh ma moc nezaujal a tak mi dalo aj dosť zabrať než som knihu dočitala...

Bet
14.02.2014 2 z 5

Podle mě se kniha táhla děj byl předvídatelný. Mám ráda knihy Susan Johnsové, ale tato se jí moc nepovedla.

kazecha
01.04.2013 3 z 5

Mám ráda romantiku s erotickým nábojem - ale tady se děj (pokud se to dá považovat za nějaký děj) točí pouze a jenom okolo jednoho sobeckého a absolutně nevěrného záletníka (samozřejmě že nechutně bohatého) a okolo jeho ex, která je sexuálně absolutně nenasytná. Co je moc, to je moc. A na můj vkus je toho tam opravdu až moc.