Zmizelý

Zmizelý https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324812/mid_zmizely-qkC-324812.jpg 4 373 373

Pouto mezi matkou a dítětem je neprolomitelné. Co když ale matka cosi děsivého skrývá? Čtrnáctiletý Billy uprostřed noci záhadně zmizel z domu. Každý člen rodiny to klade za vinu sobě samému. Wilkinsonovi jsou zkrátka tajnůstkáři, a tak nění divu, že trvá celý rok, než díky veřejné prosbě o pomoc začne vyvstávat na povrch děsivá pravda. Billyho matka Claire je na pokraji šílenství. V podivném stavu mysli se ocitá v omšelých hotelových pokojích nebo bloumá neznámými ulicemi, aniž by tušila, jak se tam vlastně dostala. V její kabelce se objeví předměty, které nikdy předtím neviděla. Claire ztrácí vědomí vlastní identity. Když se to stane poprvé, lékař to připisuje neobvykle silné reakci na stres. Když se ale jednoho dne Claire probudí s krví na rukách, nikdo nechápe, jak se to mohlo stát. A nejméně ze všech tomu rozumí právě Claire...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Missing , 2016

nikola6244
09.07.2017 5 z 5

Naprosto úžasná kniha se smutným koncem. Když čtenář nabude dojmu, že ví přesně, co se Billymu stalo a za jaké příčiny, děj se znovu zamotá a překvapí svým rozuzlením/vývojem.
Přečteno během jednoho dne, na jeden dech. Zkrátka perfektní. Dle mého názoru nejlepší autorčino dílo. C.L.Taylor mi tímto psychothrillerem vyrazila dech tak, jako doposud žádný jiný autor. Obdivuji ji.
Rozhodně doporučuji.

Dany58
06.07.2017 5 z 5

Autorku jsem neznala, knihu jsem si koupila náhodou na dovolené a přečetla ji za dva dny i když má přes 400 stránek. Zajímavý příběh i když se smutným koncem. Nevím koho litovat víc, jestli Claire či Kiru.

Ajuszka
06.07.2017 5 z 5

Ale jo,dam tech 5*.Sice predchozi knihy se mi libily vic,ale tahle taky nebyla spatna.Clovek cekal a touzil se dozvedet,jak to nakonec vsechno bylo.

Jana77
05.07.2017 5 z 5

Smutná, nechá ve vás takový zvláštní pocit, že své děti vlastně vůbec neznáte. Nevidíte jim do všech koutů jejich soukromí a často si je malujete takové, jaké prostě nejsou. Moc dobrá knížka!

Polariss
03.07.2017 5 z 5

Oblíbená autorka nezklamala. Jsem rád, že jsem se k jejím knihám dostal.

jana3099
29.06.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla během dvou dni, jinak to nešlo, potřebovala jsem vědět víc a víc.....velmi dobře se četla, i když je příběh smutný, ale je k zamyšlení.... knihy C.L.Taylor mám a četla jsem tedy všechny tři a rozhodně doporučuji...

thrillery psychologické thrillery zmizení dětí

C. L. Taylor
britská, 1973