Zmáťa a Záhada Všechno dobře dopadne!

Ukončete nástup, velká kočičí jízda právě začíná! Žlutočerný kocourek Zmáťa je snílek, věčně ztracený v myšlenkách. A jednou, cestou k babičce, se ztratí doopravdy! Ocitne se úplně sám v nesprávném vlaku. Naštěstí stejným vlakem cestuje i někdo další, tajemný kocour s ještě tajemnějším jménem — Záhada. Záhada se se Zmáťou okamžitě skamarádí a slíbí mu, že ho doveze zpátky domů. Ale nejdřív spolu prožijí pořádné dobrodružství. A to už vlastně začalo! Do vlaku totiž právě přistoupili dva podezřelí hafani… Napínavý příběh plný obrázků se skvěle hodí k předčítání i jako první čtení pro začínající čtenáře. Jasná volba pro všechny milovníky koček. Pro děti od čtyř let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334834/zmata-a-zahada-vsechno-dobre-dopadn-8Rz-334834.jpg 4.414

Zmáťa a Záhada 1.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro nejmenší
Vydáno, Host

Kniha Zmáťa a Záhada Všechno dobře dopadne!

broskev28
31.10.2020

Vyzkoušeli jsme 1.díl Zmáťových dobrodružství a chystáme se i na ten další.
Příběh i překlad se povedly, létající Záhada velmi překvapil, ovšem teprve ilustrace dělají z této knihy "to pravé ořechové", podobně jako u kocoura Fiškuse - i když to je možná jen můj názor. Ale až uvidíte Helsinky (které Záhada tak dobře zná) nebo Haliho, třeba mi dáte za pravdu.
Takže hola hola, další díl volá!

haki34
07.12.2018

Zábavná dětská knížka o jednom dobrodružství malé kočičky...příběh jednoduchý, má hlavu a patu a co je nejdůležitější - je provázený úchvatnými obrázky !!! líbila se, i po přečtení trávili děcka (7 a 8) večer právě prohlížením ilustrací :)
p.s. s čistým svědomím 90% a jelikož Zmáťa má i další dobrodružství, určitě si jej nenecháme ujít :)

bibi.r
10.07.2017

Pěkná a zábavná knížka.

Jizi
22.06.2017

Milý, dobrodružný příběh o kocourkovi Zmáťovi a jeho novém, akčním kamarádovi Záhadovi, kde nechybí napětí, putování, prazvláštní setkání i velkolepé odhalení. K tomu nádherné ilustrace. Co víc si přát?