Zlověstný úplněk

Zlověstný úplněk https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2443/mid_zlovestny-uplnek-Lm0-2443.jpg 4 163 25

Tory, hlavní hrdinka kouzlem obestřeného příběhu, se po letech vrací do rodného města, kde pod dohledem despotického otce prožila neradostné dětství. Tehdy jí bývala jedinou nadějí a oporou její kamarádka Hope, dcerka zámožných rodičů, tu však někdo brutálně zavraždil. Vrahovi se podařilo uniknout spravedlnosti. Dospělá Tory si ve městě zřídí obchod a navazuje komplikovaný vztah s Hopeiným bratrem, ale marně se snaží zbavit děsivých vzpomínek. Navíc se s neodbytnou jistotou ukazuje, že krutější než vzpomínky je existence neodhaleného vraha malé Hope.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Carolina Moon , 2000

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Čtivé,pěkně psané a plynule se to čte.

mariva
15.10.2012 5 z 5

Včera jsem tuto knihu viděla v televizi na Primě ve filmovém zpracování jako Lesní jezírko, ale jak tomu bývá, knížka filmové zpracování tisícinásobně převyšuje. Neznat předem více o psychologii jednotlivých postav, asi by mě film moc neoslovil. Dokonce i hrůzné a tragické scény působily lépe v knize, než na obrazovce. Takže určitě doporučuji raději si přečíst knihu. Jako všechny knihy od této autorky i tahle je prostě perfektní.

modranka
04.10.2012 3 z 5

Zaujímavý príbeh....

Wea
12.07.2012 5 z 5

Velmi čtivá kniha,prostě jsem musela číst jedním dechem až do konce.Jen pro zajímavost,tuto knihu jsem dočetla až ve dvě hodiny ráno a vůbec nelituji kratšího spánku:-),napínavé jak šráky:-)doporučuju

WEIL
04.09.2011

Znovu je zde, jak je u této autrky časté, tak přítomna hrůza minulosti nesená do budoucnosti a touha se jí zbavit.