V zajetí stínů

Když se Faith Parkerová konečně probere z dlouhého bezvědomí, nepamatuje si ani své jméno. Tvář v zrcadle jí připadá cizí. Dovídá se, že jejím jediným pojítkem s minulostí je starostlivá přítelkyně Dinah, která však několik dní před Faithiným probuzením beze stopy zmizela. Zdá se, že kromě ní nemá Faith na světě blízkou duši. Temnotou paměti občas prosakují vzpomínky na důvěrné chvilky se světlovlasým mužem, který jako by se z Faithina života také vytratil. Ne však na dlouho. Překvapivě se ukazuje, že Faith má s Dinah společného víc, než by se na první pohled zdálo. Vypadá to, jako by se životy obou mladých žen tajemně propojily. Vyšetřování podivného zmizení nadané novinářky se ujímá Noah Bishop, zkušený agent FBI, muž, jenž má dar postřehnout věci, které ostatním unikají. Pátrání nabírá obrátky, strhující odhalení na sebe nenechá dlouho čekat. Stále však není zřejmé, kdo se ukrývá ve stínech Faithiny ztracené paměti......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17997/zlodejka-stinu-v-zaj-17997.jpg 4.269

Noah Bishop, agent FBI (2.)

Hiding in the Shadows (2000)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

Kniha V zajetí stínů

PeM
06.09.2018

Po tom všem mi ten konec prostě nějak nesedí, nelíbí se...jinak celkově se mi kniha líbila, napínavé.

bekule
24.11.2017

S touto autorkou jsem jak na houpačce. Moje první kniha od ní Dům stínů - průměr, zkusila jsem sérii s Bishopem a hned první díl se mi líbil o moc víc takže jsem byla na další knihu natěšená. A zase zklamání. Ze začátku mě to hodně chytlo, napínavé, dobrá zápletka i hlavní postavy, jen ten konec - nepochopila jsem. Stěhování duší, reinkarnace proč ne , ve Sci-Fi , nebo hororu ale v detektivce?

moudivlacek
13.09.2016

Musím se přiznat, že první díl byl mnohem lepší. O Bishopovi bylo tady toho minimum. Zápletka byla dobré, ani mi nevadily záměny hlavních hrdinek, jen jsem trochu dost zmatená z konce. No, ne vše vysvětlíme rozumem. Možná se to děje a možná to je jen výmysl autorky.

renefer
06.11.2013

Hezké čtení, a i když to není přímo detektivka, spíš thriler, tak se mi to libilo. Konec byl opět překvapivý.

Lusa
22.05.2013

Po Zlodějce stínů, jsem čekala něco podobného. Ale Útěk ze stínů bych spíš zařadila k oddechovým knihám.

Kniha nebyla špatná to vůbec ne, ale ne tak napínavá, jako předchozí knížky, které jsem od Kay Hooper četla. Závěrečné rozuzlení, kde je vůbec Faith bylo zajímavé. A doufám, že v další knize konečně bude Bishop na kterého se už těším od prvního dílu.

Selket
25.04.2013

Opravdu napínavé. Už dlouho jsem nic takového nečetla a náramně mi to sedlo.

bizonecka
20.04.2012

Kniha se mě velmi líbila,přečetla jsem jí jedním dechem.Doporučuji!!!

Kay Hooper

Kay Hooper