Zločin pro slečnu Poirotovou

Zločin pro slečnu Poirotovou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268132/bmid_zlocin-pro-slecnu-poirotovou-268132.jpg 2 15 7

Jak obtížné je dát dohromady kloudný příběh v dnešní přetechnizovaném světě? Přezdívá se jí slečna Poirotová, protože vydává detektivní příběhy, která jsou tak skvělé a jako by z oka vypadly příběhům o slavných detektivech Herculovi Poirotovi a slečně Marplové.

h2220
11.09.2021

Dost jalový text, redaktorka v roli "soukpmého" vyšetřovatele se vrací k události na horské chatě jednoho nakladatelství. Stále omílané dedukce, možné varianty dšj neposunují a závěr vyznívá naprázdno

vojteska70
07.02.2020 odpad!

Ani to nestojí za komentář. Donutila jsem se to dočíst, ale fskt to nestalo za ten čas.

rafan65
31.05.2019 1 z 5

Hodně slabá kniha.

čef
22.12.2018 2 z 5

Probojovat se k závěru této knihy není vůbec snadné. Stále se hovoří, dedukuje z vody, vražedná zápletka se konala před mnoha a mnoha lety a má šíleně malinký vliv na současný děj. Vyšpekulovaně nepravděpodobný motiv, jak děje v minulosti, tak současnosti, tomu dává korunu. Snad se to alespoň, vzhledem k hlavní postavě redaktorky a jiným zaměstnancům z oboru, líbilo nakladatelům a tak jim to s poťouchlým úsměvem ze srdce přeji.

pagac17
09.09.2015

Rozečetl jsem tuto detektivku, ale nedočetl, vyprávění autorky románu mě neuchvátilo. Bohužel.

Modrina
19.05.2014 2 z 5

Já jsem knihu přečetla celou, ale nadšení se nekonalo.

jarin58
08.12.2013 1 z 5

Nezvládl jsem ani třetinu knihy,nezáživné.