Vražda v lázních Luhačovicích

Rok po skonu mladé pražské knihovnice Edity Krejzové získá její bratranec Prokop deníkové záznamy, jež vnášejí do posledních dnů jejího života nové světlo. Prokop má dost důvodů, aby se do podivného případu nezaplétal, avšak někdejší přítel zesnulé ho přece jen přemluví.

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56911/vrazda-v-laznich-luhacovicich-56911.jpg 321
Detektivky, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Vražda v lázních Luhačovicích

alenkacermi

Vůbec mě to nebavilo. Nutila jsem se dočíst do konce. Případ nepřípad. Hlavní hrdina byl neslaný nemastný.

Marla

Takové dílko jaká nemám moc ráda: užvaněné a o ničem. A nějak jsem to celé vůbec nepochopila.

rafan65

Slabší nic moc

Aleh

Klasická česká detektivka. Bratranec Edity Krejzové Prokop se začíná sám na vlastní pěst pouštět do amatérského vyšetřování její smrti. Do rukou se mu totiž rok po její smrti dostal za podivných okolností její deník, který naznačuje, že v případě Editina skonu nešlo jen o přirozenou smrt....
Luhačovice - takové krásné a klidné lázeňské místo a vražda? Je to vůbec možné?

zazvorka
11.10.2018

Nelíbila se mi, hlavní hrdina hodně divný týpek - takový poseroutka, žádný chlap. A totéž platí o knížce - divná, žádná pořádná detektivka.

knihomolka1197
21.06.2018

kniha mně bohužel nezaujala.

bazyk21
09.07.2017

zajímavé rozuzlení, takové nekonvenční ;o))

Vojslava
10.09.2013

Tak nevím, tohle mne nijak extra nezaujalo, navíc mi hlavní hrdina lezl neobyčejně na nervy... :-) Z lázeňské série jsem četla i lepší kousky...

české detektivky

Jana Moravcová