Vražda v lázních Luhačovicích

Rok po skonu mladé pražské knihovnice Edity Krejzové získá její bratranec Prokop deníkové záznamy, jež vnášejí do posledních dnů jejího života nové světlo. Prokop má dost důvodů, aby se do podivného případu nezaplétal, avšak někdejší přítel zesnulé ho přece jen přemluví.

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56911/vrazda-v-laznich-luhacovicich-56911.jpg 3.116
Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

zazvorka

Nelíbila se mi, hlavní hrdina hodně divný týpek - takový poseroutka, žádný chlap. A totéž platí o knížce - divná, žádná pořádná detektivka.

knihomolka1197

kniha mně bohužel nezaujala.

bazyk21
09.07.2017

zajímavé rozuzlení, takové nekonvenční ;o))

Vojslava
10.09.2013

Tak nevím, tohle mne nijak extra nezaujalo, navíc mi hlavní hrdina lezl neobyčejně na nervy... :-) Z lázeňské série jsem četla i lepší kousky...

JaneTrestry
16.11.2011

Další úžasná knížka. Myslela jsem si podle názvu knížky, že to nebude ono, že to bude tak trochu nuda, ale hned od začátku mě to chytlo a četla jsem to jedním dechem. Taky jsem byla od začátku až do konce napnutá jak kecky :D:D:D Mohu jen doporučit :)

jprst
15.11.2011

Opět jeden z autorčiných detektivních příběhů, který nemá chybu. Má švih, nemá hluchá místa, charakteristiky a popisy postav neodvádějí čtenáře od děje. Zkrátka, dá se to přečíst na jeden zátah.

české detektivky

Jana Moravcová