Zločin pro slečnu Poirotovou

Zločin pro slečnu Poirotovou https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113527/zlocin-pro-slecnu-poirotovou-113527.jpg 2 15 7

Před touto ženou se kdysi chvěli autoři, nabízející prestižnímu nakladatelství k vydání své detektivní příběhy. Nesmlouvavé redaktorce neunikla v ději žádná logická chybička. O téhle redaktorce se říkalo, že je něco mezi slečnou Marplovou a Herculem Poirotem. Prostě - slečna Poirotová... Jenže teď? Můžete se téměř vsadit, že i na osamělé horské chatě je počítač, někdo má možná notebook a všichni podezřelí jsou zcela jistě vyzbrojeni mobily. Každý tu málem může přes internet zjistit, jak ze všeho vyváznout se zdravou kůží. Tak co chcete řešit? Jakou logickou chybičku můžete objevit, když zrovna nejste expert na všechny ty elektronické vynálezy? Ale přes to - jako pro ni vyšitý...... celý text

h2220
11.09.2021

Dost jalový text, redaktorka v roli "soukpmého" vyšetřovatele se vrací k události na horské chatě jednoho nakladatelství. Stále omílané dedukce, možné varianty dšj neposunují a závěr vyznívá naprázdno

vojteska70
07.02.2020 odpad!

Ani to nestojí za komentář. Donutila jsem se to dočíst, ale fskt to nestalo za ten čas.

rafan65
31.05.2019 1 z 5

Hodně slabá kniha.

čef
22.12.2018 2 z 5

Probojovat se k závěru této knihy není vůbec snadné. Stále se hovoří, dedukuje z vody, vražedná zápletka se konala před mnoha a mnoha lety a má šíleně malinký vliv na současný děj. Vyšpekulovaně nepravděpodobný motiv, jak děje v minulosti, tak současnosti, tomu dává korunu. Snad se to alespoň, vzhledem k hlavní postavě redaktorky a jiným zaměstnancům z oboru, líbilo nakladatelům a tak jim to s poťouchlým úsměvem ze srdce přeji.

pagac17
09.09.2015

Rozečetl jsem tuto detektivku, ale nedočetl, vyprávění autorky románu mě neuchvátilo. Bohužel.

Modrina
19.05.2014 2 z 5

Já jsem knihu přečetla celou, ale nadšení se nekonalo.

jarin58
08.12.2013 1 z 5

Nezvládl jsem ani třetinu knihy,nezáživné.