Život je kulatý

Život je kulatý https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289738/zivot-je-kulaty-UyU-289738.jpg 4 14 3

4444913
09.04.2019 5 z 5

Pěkné a zajímavé rozhovory,velmi originální a takové osobní.Fotografie bych označila také za nevšední.Drobná brožovaná knížka co se tváří nenápadně ale je opravdu skvělá.

Stinovlas64
02.02.2017

Měli jsme doma to štěstí, že jsme prvotinu Zuzany Maléřové koupili v roce jejího vydání. A i když by se mohlo říct, že je to prvotina, kterou psala ještě "mladá holka", styl jejího psaní, krásná čeština, citlivost, ohleduplnost a přitom schopnost jít na dřeň, nás okouzlili. Takže vydání každé další knížky je pro nás svátek a většinu jich máme doma. I kazety s rozhovory . Bonus její tvorby jsou i nádherné fotky jejího manžela. Teď se chystám číst nejnovější knížku Kdy se dotknout dospělosti a moc se těším. Odkládám na víkend, texty této paní spisovatelky potřebují svůj čas, klid a plné soustředění.

Danafantom
10.06.2014 4 z 5

Z knihovny jsem si nakonec odnesla tuto knížku místo té, pro kterou jsem původně šla. Rozhovory s herci jsou takové lidské, tak mě potěšily. Přijde mi vždy zajímavé, když mě někdo nechá nakouknout do svého uvažování, a tady se to párkrát povedlo.

Kniha Život je kulatý je v