Život je kulatý

Život je kulatý https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55859/bmid_zivot-je-kulaty-6wE-55859.jpg 4 14 3

Kniha Život je kulatý je o tom, jak se mladý člověk ptá těch zkušenějších, jak s životem naložit. Rozhovory s předními českými herci a sportovci: Werner Lička Jiřina Švorcová Libuše Geprtová Stella Zázvorková Jana Hlaváčová Jiřina Jirásková Marta Vančurová Libuše Šafránková Eliška Balzerová Iva Janžurová Blanka Bohdanová Jana Šulcová Pavel Zedníček Petr Čepek Josef Somr Viktor Preiss Radoslav Brzobohatý Vlastimil Brodský Jiří Bartoška Martin Růžek Jiří Adamíra Josef Vinklář Jan Hartl Petr Kostelník... celý text

4444913
09.04.2019 5 z 5

Pěkné a zajímavé rozhovory,velmi originální a takové osobní.Fotografie bych označila také za nevšední.Drobná brožovaná knížka co se tváří nenápadně ale je opravdu skvělá.

Stinovlas64
02.02.2017

Měli jsme doma to štěstí, že jsme prvotinu Zuzany Maléřové koupili v roce jejího vydání. A i když by se mohlo říct, že je to prvotina, kterou psala ještě "mladá holka", styl jejího psaní, krásná čeština, citlivost, ohleduplnost a přitom schopnost jít na dřeň, nás okouzlili. Takže vydání každé další knížky je pro nás svátek a většinu jich máme doma. I kazety s rozhovory . Bonus její tvorby jsou i nádherné fotky jejího manžela. Teď se chystám číst nejnovější knížku Kdy se dotknout dospělosti a moc se těším. Odkládám na víkend, texty této paní spisovatelky potřebují svůj čas, klid a plné soustředění.

Danafantom
10.06.2014 4 z 5

Z knihovny jsem si nakonec odnesla tuto knížku místo té, pro kterou jsem původně šla. Rozhovory s herci jsou takové lidské, tak mě potěšily. Přijde mi vždy zajímavé, když mě někdo nechá nakouknout do svého uvažování, a tady se to párkrát povedlo.

Zuzana Maléřová
česká, 1965
1991  81%Psáno v kóji
1988  76%Život je kulatý
1991  78%Stůl paní Stelly
2015  88%Dopis Cyranovi
1999  86%Křehké otázky

Kniha Život je kulatý je v