Míle a míle

Míle a míle https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59511/bmid_zivi-mrtvi-komiks-zivi-mrtvi-2-mile-cQD-59511.jpg 5 362 48

Živí mrtví (komiks) série

Skupina přeživších kráčí světem, který ovládají mrtví a snaží se najít bezpečné místo. Jenže bezpečí se hledá hodně těžko a smrt se skrývá i na těch nejnevinnějších místech a při každém setkání si vybírá svou daň. Živí a mrtví patří k nejzásadnějším komiksovým sériím současnosti - a brzo se na televizích obrazovkách (doufejme i na těch našich) objeví seriál, který byl na jeho základě natočený. Seriál, který rozjel Frank Darabont, režisér snímků jako Vykoupení z věznice Shawshank či Zelená míle.... celý text

Literatura světová Horory Komiksy
Vydáno: , Crew

Miles Behind Us , 2004

Kate.S
03.11.2013 4 z 5

Jako pokračování je to dobré. Námět je přímo senzační, ale seriál je podle mě lepší. :)

TessDragon
01.06.2013 5 z 5

2.díl TWD byl snad ještě mnohem lepší než 1! Akce stále přibývá, zvratů a také spousta mrtvol. Také se vystřídala kresba, bylo trošičku složitější si zařadit zpátky všechny postavy, tak doufám, že se nebudou moc často střídat. Ale nebyla to špatná změna, i když se mi ty předešlé líbily. Jinak byl příběh naprosto úžasný, pohltí vás a vy už jen přemýšlíte, kde na vás asi vyskočí další mrtvola. A ten konec vypadá velmi slibně.

Lestat19
03.04.2013 4 z 5

Příběh Ricka a ostatních přeživších pokračuje tam, kde skončil první díl. Oproti první knize se bohužel změnila kresba, ale aspoň zůstala grafická podoba obálek. Jsem zvědavý co chystá mladá dvojice (dcera Tyreese a její milenec).

Kortexo
09.03.2013 5 z 5

Možná vůbec to nejlepší co v zombií žánru, co kdy vzniklo.

Kapis
04.02.2013 5 z 5

Změnil se kreslíř, kresba se hodí kapku více k hnijící ponuré atmosféře, ale zase se špatně orientuju v jednotlivých ksichtech a místy jsem se ztrácel, kdo je kdo. Zvládnout se to ale dá, navíc si evidentně nebudu potřebovat pamatovat všechny tváře nějak moc dlouho;-) Fluktuace tu je a podle všeho se teprve rozjíždíme. Farmář spekulativně naznačil, že může jít o nějaký chemický pokus a zvykl jsem si, že zde každý náznak má svůj smysl, no uvidíme. Některé dialogy byly tentokrát nepřiměřené dlouhé a toporné, vzhledem k probíhající situaci...to vlastně i v jedničce. Kirkman nedává postávám moc klidu a ze zajištěného bezpečí k masakru nejde daleko. Super, jak jsem to dneska četl, sedl jsem do špatného busu a ještě jsem pak zapomněl vystoupit na správné náhradní zastávce, totálně ukován v ději. Tahle série si mě definitivně získala a těším se co bude dál, zíra jdu pro třetí díl a snad nebudu muset zase odhánět teenagery, ať mi čumí přes rameno. Moje žena to má přečtené už taky - a baví ji to taky zjevně.

Gahanka
11.10.2012 5 z 5

Opravdu skvělé. Už se těším na další díly!

OldaB
07.10.2012 5 z 5

Na farmě může být bezpečně, zvlášť když máte zombáky ve stodole.

Doli
01.10.2012 5 z 5

WOW!!! Výborné pokračování. Kirkman žánr zombie posouvá tam, kde je mu nejlíp. Místy nic moc, ale jinak strhující a těším se, co bude dál.