Zimní princezna - Dvě lásky v jednom srdci

Sophia, dcera Fridricha Falckého a Alžběty Stuartovny, nemohla uvěřit vlastnímu štěstí, když jí za manžela vybrali vévodu Williama. Jenže vévoda se rozhodne pro život se svou milenkou a veškeré pravomoci i nevěstu předá svému bratrovi Ernestovi, který Sophii miluje. Nad jejich manželstvím však visí tíživý stín – Sophia nedokáže na Williama zapomenout… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/161029/zimni-princezna-dve-lasky-v-jednom-srdci-161029.jpg 3.223
Romány, Literatura česká, Historie
Vydáno:, Alpress

Kniha Zimní princezna - Dvě lásky v jednom srdci

Skalníková

Odpočinková kniha, jednoduchá dějová linka, která mi nic nedala, ani mě nijak neobohatila. Po měsíci od přečtení nemáte tušení, že jste knihu vůbec četli.

monikaKU
31.10.2018

Trochu historie, vela romantiky - prijemna, odpocinkova kniha

knihovnička007
31.10.2017

Hezká kniha. Historie v kombinaci s červenou knihovnou. Dle info a obalu jsem čekala, co se bude dít dál, ale nebylo to špatné.
Určitě si později přečtu i další díla této autorky. Je fajn si občas oživit historii.
Kniha byla napsaná hezky, líbivě. Nic šokujícího. Příjemné čtení na dlouhé zimní večery.

ritz
01.06.2017

Historicky pojatá červená knihovna, ve jménech jsem měla chvílemi příšerný zmatek, bohužel ve středověku asi měli velmi omezený počet křestních jme.

Ivanule
22.08.2016

Na jednu stranu jsem se na knížku těšila,protože mě baví dozvědět se o životech králů,princezen,prostě jakýchkoli historických dynastiích jak Evropy tak i Asie atd,,ale zase na druhou stranu to bylo až moc jak to říct přeslazené v některých případech a to mi tam tak nějak nesedělo,přijde mi že spisovatelka tyhle historické knihy dokáže psát mnohem lépe,takže jsem se ráda zase o něčem dozvěděla,ale nemuselo by tam být tolik té červené knihovny,jak se dívám,že už psali i jiný v komentářích:)

Malinali
27.05.2014

Taková červená knihovna no

Sisi74
31.10.2013

Příjemná knížka, založená na konkrétních událostech, pěkně se mi četla.

Kamiliana
18.10.2013

Příběh zajímavý z hlediska evropské historie a následnictví na anglickém trůně, nicméně napsaný slohem červené knihovny, opakovanými slovními spojeními. Knížku jsem přečetla jedním dechem, ráda jsem se dostala k tomuto tématu, ale mohlo být určitě líp sepsané.