Žijte lepší život

Og Mandino je významným světovým autorem, který vás může inspirovat. Ale kdysi býval pětatřicetiletým vyděděncem, který utratil posledních pár dolarů za sebevražednou zbraň. Nyní vůbec poprvé zábavně popisuje spásný proces, který během deseti let proměnil vyřízeného alkoholika v milionáře a šťastného muže. Og Mandino je jediný člověk, který může vyprávět tento potěšující příběh osobního triumfu - protože tohle je jeho vlastní pravdivý příběh. A teď může hluboce ovlivnit váš život. Zde jsou principy, které zásadně změnily život Oga Mandina, jeho sedmnáct zásad úspěchu. Tato jednoduchá, lehce následovatelná pravidla zahrnují spolehlivé recepty pro vnitřní růst a pro plnohodnotný každodenní život, které pracují za vás - právě tak jako pracovaly pro Oga Mandina. Můžete se vyhnout byť jen jedinému dalšímu dni strávenému pocity neúspěchu, zármutku, bídy, studu nebo sebelítosti. Tady je lepší cesta pro život, cesta, která Ogu Mandinovi doslova život zachránila - cesta, která vám může pomoci uskutečnit vaše sny....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47743/zijte-lepsi-zivot-47743.jpg 4.73
Literatura světová
Vydáno · Pragma

A Better Way to Live · 2006

Kniha Žijte lepší život

rfa
21.06.2014

Og Mandino, je mým oblíbeným spisovatelem.
V této knize nám ukazuje, že je jedním z nás, člověkem z masa a kostí, kterému se též nevyhnuly životní útrapy.
Dokázal je však překonat. Na základě svých vlastních zkušeností nám předává 17 pravidel, jak prožít život se ctí, což rozhodně není málo.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Og Mandino
americká, 1923 - 1996

všech 9 knih autora

Kniha Žijte lepší život je v