Osudná třináctka

Osudná třináctka https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249165/bmid_osudna-trinactka-249165.jpg 4 102 32

Ženský vyšetřovací klub série

Detektivka Lindsay Boxerová se raduje ze spokojeného života čerstvé maminky, podporované milujícím manželem a věrnými přítelkyněmi. Zhatí to jedna jediná fotografie, kterou obdrží od FBI. Vyšinutá psychopatka Mackie Moralesová je ta nejnebezpečnější osoba, s níž se kdy Ženský vyšetřovací klub setkal. Lindsay s kolegyněmi ji musí najít dřív, než si ona najde je…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Unlucky 13 , 2014

ivoiro
15.10.2016 5 z 5

Naprosto skvělý příběh (příbehy), které jsem zdolal jedním dechem.

Chudobka1970
08.08.2016

Velice čtivě napsané, má to šmrnc a spád. Po přečtení jsem si půjčila i Pátý jezdec a zklamaná jsem rozhodně nebyla.

Bar16
03.06.2016 5 z 5

Musím říct, že kniha mě opravdu chytla. Velice mě potěšilo více případů najednou - děj měl spád a neměl ani jedno hluché místo. Patterson je prostě skvělý :-)

Evus
03.06.2016 2 z 5

Sice o něco lepší než předchozí díl, ale i tak bída. Děj roztahaný, děje se tam moc věcí a zároveň nic, docela bída.

konicekbily
28.04.2016 2 z 5

Připadá mi to, že je to širé horkou jehlou. Hodně roztříštěný děj se dělí na jednotlivé části, až je to téměř nepřehledné - a nedotažené.

konicekbily
22.04.2016 2 z 5

Připadá mi, že to autor překombinoval. Dámský vyšetřovací klub se zabývá mnoha případy a ani jeden není dostatečně popsán. Hlavně, aby se něco dělo!

sabca
12.04.2016 3 z 5

Tak u mně tak trochu zklamání. Jak jsem všechny ostatní díly této série hodnotila 5 hvězdičkami tady jsem váhala mezi 3 nebo 4. Ještě mi chybí přečíst Dvanácté zlo, tak možná, že jsem udělala chybu, že jsem to přehodila. Možná že bych knihu lépe pochopila. Tak až Dvanácté zlo přečtu, uvidím.

studentice
31.01.2016 3 z 5

Oproti předchozímu dílu této série u mě přišlo zklamání. Děj byl hodně roztříštěný. Protože zde bylo příliš dějových linií, žádná podle mě nebyla dostatečná rozvinutá. Dějová linka s Yuky mi přišla už hodně přitažená za vlasy. Myslím si, že v nejlepším by se mělo přestat...

Rodaw
19.12.2015 4 z 5

Moje první kniha od pana Pattersona a rozhodně ne poslední! Škoda, že z této série máme doma jen 4 díly a zbytek se už v podstatě nedá sehnat.. doporučuji, skvělá krimi/thriller ..

Šánka
23.10.2015 4 z 5

A mně se to tentokrát líbilo. Sérii mám ráda, ale minulý díl byl dle mého slabý, tak jsem ráda, že tento díl nabral zase své grády. V ohrožení byly tentokrát hned tři ,,holky'' z Ženského klubu, a že se kniha dobře četla, to už je pro mě dáno panem spisovatelem. Pokud se zrovna nechcete úplně vynervovat u drastickéko krváku, tak se nechte příjemně napínat touto detektivkou.

putpuda
08.10.2015 5 z 5

Souhlasím s Hellou :), hodně dobrý díl. Už se těším na "14" .

Hella
29.09.2015 4 z 5

Jako všechny příběhy ze série Ženského vyšetřovacího klubu je i tento téměř dokonalý: čtivý, napínavý, originální a knihu neodložíte, dokud s lítostí nedočtete.

San Francisco svatební cesta

Autoři knihy