Ženská, pro kterou bych vraždil

Ženská, pro kterou bych vraždil https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449000/bmid_zenska-pro-kterou-bych-vrazdil-gXF-449000.jpg 5 238 22

Sin City série

Další noc plná žhavejch vášní. Je vedro, nezvedne se ani větřík a lidi se potají oddávaj neřestem. Dwight uvažuje, kolika různejma způsobama si zvoral život, jak rád by začal znova s čistým štítem a dostal se z toho otupělýho, nudnýho pekla, který teď zažívá. A že by dal cokoliv za to osvobodit se a ještě jednou ucejtit žár ohně. A v tom volá Ava. Comics se stal předlohou pro filmový hit s Evou Green, Mikey Rourkem, Brucem Willisem a Jesicou Alba v hlavních rolích. Kniha vychází v novém překladu, poprvé s českými SFX (zvukovými efekty) a s novými obálkami Franka Millera.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Comics Centrum

A Dame to Kill For , 1994

Lady_Ef
22.08.2012 4 z 5

Kresba je skvělá, stejně jako v prvním dílu, ale děj je o dost lepší - zajímavější a plný zvratů. Pro mě nejlepší díl série.

Violetti
05.11.2011 5 z 5

Perfektní jak po stránce obsahové, tak po stránce grafické. Miller zvládl udržet napětí až do poslední stránky a doslova mne nutil číst a číst a číst.

komiksy noir (literatura)

Frank Miller
americká, 1957
2014  95%Kurva velký Sin City
2005  94%Drsný sbohem
2012  88%Batman: Návrat temného rytíře
2007  87%Batman: Rok jedna
2005  84%300

Kniha Ženská, pro kterou bych vraždil je v