Ženám pro štěstí, úspěch, zdraví, pohodu, krásu

Ženám pro štěstí, úspěch, zdraví, pohodu, krásu https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52441/zenam-pro-stesti-uspech-zdravi-pohodu-krasu-52441.jpg 4 2 2

Na ženy jsou od dětství kladeny větší nároky než na muže, a také se od nich více očekává. Ženy mají všeobecně více problémů než muži - nebezpečí násilí, větší zodpovědnost k rodině, menší možnosti seberealizace v zaměstnání, komplexy vůči svému vzhledu atd. Také jsou vystaveny větším zdravotním rizikům a zátěžím (těhotenství, klimakterium, osteoporóza...). Proto je tato publikace věnována výhradně ženám a obsahuje praktické rady a návody na to, jak být šťastnější, úspěšnější, zdravější a krásnější. Měla by jim pomoci dosáhnout větší rovnováhy a harmonie mezi láskou, prací a jejich osobním životem. ... celý text

Marisol
21.09.2020 3 z 5

Knížka není špatná, ale je to jen takový stručný "výcuc" rad pro ženy s přehledem vitamínů, stopových prvků a pod. Škoda. Čekala jsem mnohem víc.

knihovna1
20.08.2019 4 z 5

Tuto knihu vnímám jako pomoc ženám v jejich problémech. Je psaná zřetelně a čtivě a chápavě s pozitivním nábojem a jako motivace pro lepší dny a i útěcha ve dnech slabších. Kniha mi udělala radost a doporučuji ženám, které klesají na mysli, či si neví rady,většinou se sebou.

Kniha Ženám pro štěstí, úspěch, zdraví, pohodu, krásu je v