Žena v (kon)kursu

Žena v (kon)kursu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199943/zena-v-kon-kursu-199943.jpg 4 39 14

Ve čtyřiceti život nekončí, ani když vás náhle udělají babičkou a váš milostný život se změní v bojiště… Humorný příběh o ženách a pro ženy, který dodá zaručenou dávku životního optimismu. Víte, co je to rána z čistého nebe? Tak třeba když vám sotva zletilá dcera oznámí, že brzy budete babičkou! A přesně tohle se stane Viktorii, rozvedené porodní asistentce. Rázem se ocitne uprostřed bojové zóny, kde ještě ke všemu občas vybuchují i trosky jejího milostného života. Nějak to s těmi muži není ono, a to ani když se její bývalý najednou chce stát zase současným a budoucím. Nebyla by to ale Viki, kdyby se do všeho nevrhala naplno, za podpory svých mile praštěných přítelkyň, které vědí o životě svoje. A tak si nakonec poradí se vším, i se svým příšerným zetěm zvaným fracek…... celý text

Januka
08.12.2022 2 z 5

Hlavní hrdinka mi byla neskutečně nesympatická, takže i situace, které by mi možná přišly v jiné knize vtipné, mi tu přišly neskutečně trapné.

Vilma232
25.04.2022 3 z 5

Vtipná oddechovka - z mladé maminky mladou babičkou

Lenka318
21.01.2020

Příjemné čtení, zápletky reálné v běžném životě, doporučuji přečíst všem matkám potenciálního fracka

Hanjimka
27.01.2019 5 z 5

Jako vždy paní Brabcová nezklamala. Místy k zamyšlení a mnohem víc k smíchu.

hajrys
26.06.2018 4 z 5

Jako bych se v některých situacích viděla. Přišla v pravý čas. Představa fracka u nás doma mě opravdu donutila se nad sebou pořádně zamyslet :-)
Nic jsem nečekala, ale dokázala zpříjemnit deštivý den.

Lenka40
08.04.2018 3 z 5

Taková příjemná oddychovka . Jediné co mě moc nebavilo ,byly ty úseky z minulosti.Jinak úžasně popsané situace mezi dcerou , zeťákem a mamčou.

myšpa
25.09.2017 3 z 5

Vtipná kniha, fracek a vnukulínek avili nejvíce.

kalinka99
18.09.2017

Oddechové vtipné čtení na cestu do školy.

sabca
03.09.2017 3 z 5

Příjemné humorné čtení na víkend. Příběh čtyřicetileté rozvedené matky a jejich kamarádek. Kniha se četla lehce a občas i pobavila.

MíšaS.
30.04.2017 3 z 5

Pěkná kniha, někdy je ale děj trochu těžkopádný.

baral
23.02.2017 4 z 5

Dobře čtivá kniha.

čohynka
11.04.2013 5 z 5

Humorné čtení, dobře se četla.

1alena1
28.06.2012 4 z 5

Pohodové, vtipné, čtení této knížky navodí dobrou náladu a klídek. Úžasné čtení s sebou na dovolenou pro ženy středního věku.

bookcase
01.02.2012 5 z 5

Vtipné čtení o současné čtyřicátnici, která prožívá zajímavé osudy. Neztrácí optimismus ani v těch nejblbějších chvílích. Vhodné pro všechny splínaře :)