Na slzy nebyl čas

Na slzy nebyl čas https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47574/bmid_na-slzy-nebyl-cas-kHP-47574.png 3 30 8

Příběh Anny, studentky medicíny, která si navzdory odporu svého otce udržela vztah s hezkým a vtipným Vaškem, obchodníkem s auty. Po narození malé Kačenky se však Anina karta obrací. Život často nebývá idylou a ani ona nemá to štěstí být výjimkou. Po tragické události musí čelit četným životním nástrahám, které jsou pro ni obtížnější tím, že jí téměř nepřátelský vztah s otcem není lhostejný.... celý text

werick
02.03.2024 5 z 5

Pohodové čtení, zajímavý příběh

Rose-Mary
17.11.2023 5 z 5

Velmi krásná a čtivá knížka od sympatické autorky. Příběh velké lásky, která si vzala svou oběť. Bylo mi líto Anny, která měla tak nechápavé rodiče, zvláště otce, kterého povaha už dosahovala nenormálních rozměrů. Přes svůj věk a náročné studium na lékařské fakultě, ji nebrali jako dospělou osobu s nárokem rozhodovat o sobě a o svém štěstí.
Vašek byl bohatý sympatický muž, neřekla bych do něho, že to od začátku myslel s Annou vážně. Kvůli němu se vzdala rodinného domu, od otce se nechala zavrhnout. Vašek ji zahrnul přepychem, poskytl jí zázemí. Zazlívám mu, že se s ní neoženil, když očekávali dítě. Ještě horší vinu měl, že nemyslel na to, aby jejich dcerku i Annu zabezpečil, pro případ, kdyby se s ním něco stalo. Přestože byl mladý, byl ale vyložený kaskadér, miloval vrcholný adrenalin
Anna byla nadmíru silná žena, která přežila tragédii, aniž by něco ze svých plánů, cílů a předsevzetí ztratila. Klobouk dolů před takovou povahou. Její konečné štěstí jsem jí moc přála.
Knížka poměrně útlá, ale velmi zajímavá a čtivá.

Han-nah
16.06.2019 3 z 5

Kniha ani ne tak k zamyšlení, protože i takový může být život. Smutek nad ztrátou milované osoby, ale naděje na další lásku.

Esmeralda168
23.07.2017 3 z 5

Pěkný příběh, hezký konec. Nic víc, nic míň.

leona223
19.08.2015 4 z 5

Pohodové čtení o tom, jak život přináší "kotrmelce".

1v8na
02.08.2014 1 z 5

tahle kniha se mi moc nelíbila, nemělo to pro mě tu patřičnou šťávu

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Pěkné velmi oddychové čtení.

Niki
30.09.2012 3 z 5

Lehké, ale celkem zajímavé čtení, konec se dal předvídat.

láska pro ženy vztahy

Eva Brabcová