Země tří úsměvů & Apokalyptické příběhy

Země tří úsměvů & Apokalyptické příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/7573/zeme-tri-usmevu-apokalypticke-pribehy-7573.jpg 5 43 7

Je to placatý kus hlíny zavěšený v kosmické prázdnotě, který se vlivem zemětřesení neustále zmenšuje. Z Boha někdo nadělal sekanou, starosta je hlupák a Sekelle smrdí a požírá šváby. Země tří úsměvů má celkem sto stripů na 34 stranách. Zbývající stránky knížky zabírá šest kratších komiksů, které se všechny dohromady jmenují Apokalyptické příběhy.... celý text

Literatura světová Humor Komiksy
Vydáno: , Mot

Le Pays des Trois Sourires a Geneses Apocalyptiques , 199

R47
03.02.2021 5 z 5

Velká zábava. Přečtete to za večer, po obědě nebo před snídaní.

MalyJirka
21.06.2017 5 z 5

Neskutečně vtipná stripová knížka, v parádním cartoon stylu s metafyzickým přesahem.

HAL
16.03.2015 3 z 5

Zábavné, a... nic. Pobavilo mne to, ale po měsíci si nepamatuji pořádně čím.

Makrela Liška
18.01.2014 4 z 5

První části sem nedokázala přijít na chuť, oproti tomu apokaliptické příběhy neměli chybu. Nechyběl jim nápad, humor ani velká dávka inteligence. Výtvarná forma byla v apokaliptických příbězích taky příjemnější, připomněla mi Plachého Kouli a krychly. Díky obsahu je to jeden z komiksů, které určitě stojí za to přečíst vícekrát.

Kapis
06.02.2013 5 z 5

Skvělé, už od prvního stripu jsem byl do toho vtažen a perfektně jsem se bavil. Však mám taky Sekeleho z této fantastické publikace použitého jako ikonku tady;-) Cynické, pravdivé a ta minimalistická kresba tomu dává ten správný glanc. Trondheim je mistr zkratkovitého humoru. Apokalyptické příběhy trochu prvoplnánové, ale taky moc pěkné. Moťáci se fakt ukázali...a za ty prachy. Jsem nadšen!!!!!! Mám 1. vydání i s kresbičkou a věnováním od mistra Trondheima a cením si ho jako malý poklad;-)

Kaferano
16.12.2012 5 z 5

Hodně jsem se pobavila, jak nad vtipnými hláškami všech účastněných, tak nad výtvarným zpracováním. Nejvíc jsem se zasmála nad Bohem, rozděleným na tři části a Apokalyptické příběhy jsou ve své minimalistické podobě velmi výstižné.

Skallarix
28.09.2011 4 z 5

Zajímavý a vtipný komiks, který pobaví nejen svými hláškami svých postav, či scénkami, ale například i zaujme svým "jednoduchým" a přitom brilantním grafickým ztvárněním!

Lewis Trondheim
francouzská, 1964