Všech bitek velký král

Herbert trapně selhává v obraně Donžonu před Tlustou Soňou. Strážce si uvědomuje, že kačerovy bojové schopnosti jsou stále mizivé, a nechává jej školit Marvinovým mistrem bojových umění, který z mystických důvodů chodí zašitý do pytle, takže nikdo nezná jeho tvář. Výcvik má však divný konec, a tak se musí učení ujmout Marvin, který s Herbertem proniká do nitra Hory goblinů…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6930/donzon-vsech-bitek-velky-kral-6930.jpg 4.627

Donžon: Zenit 2.

Komiksy, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Mot

Donjon, Le Roi de la bagarre, 1998

Kniha Všech bitek velký král

Mr.Elmo

Má to pár stránek, ale směju se snad na každé. Velká škoda, že se už dál nepřekládá a nevychází nové díly. Ráda bych si pořídila do knihovničky. Přečtu tedy alespoň vše, co je dostupné jako e-kniha.

Covenant
11.04.2015

Dost dobrý. Zatímco jsem, ale první díl dal přečíst i své dceři, tento jí raději nedám. Je tam trochu víc zabíjení...vlastně je to hlavně o něm. Je to samozřejmě černý humor, ale přeci jenom je mezi malýma poníkama a tímhle docela rozdíl

Kapis
06.02.2013

Jsem moc rád, že děj v podstatě pokračuje, i když je každé pokračování uzavřené samo pro sebe. Tento díl je trochu filozofičtější, strašně čtivý a neskutečně zábavný. Tak mě napadá, že to je taková vícegenerační záležitost - kdo se u toho nepobaví, tak ho to určitě neurazí a může číst celá famylyja;-)