Všech bitek velký král

Všech bitek velký král https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6930/donzon-vsech-bitek-velky-kral-6930.jpg 5 33 4

Donžon: Zenit série

Herbert trapně selhává v obraně Donžonu před Tlustou Soňou. Strážce si uvědomuje, že kačerovy bojové schopnosti jsou stále mizivé, a nechává jej školit Marvinovým mistrem bojových umění, který z mystických důvodů chodí zašitý do pytle, takže nikdo nezná jeho tvář. Výcvik má však divný konec, a tak se musí učení ujmout Marvin, který s Herbertem proniká do nitra Hory goblinů…... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Mot

Donjon, Le Roi de la bagarre , 1998

Atlantis
13.10.2022 5 z 5

Donžon je prostě paráda. Má správnou úroveň střelenosti, bizáru a vtipu, která se mi líbí. Doteď jsem četl chaoticky, ale začínám si vyplňovat mezery a brát díly popořadě. Díky tomu se mi víc líbí i jednotlivé postavy.

Hilda_
21.03.2021 5 z 5

Má to pár stránek, ale směju se snad na každé. Velká škoda, že se už dál nepřekládá a nevychází nové díly. Ráda bych si pořídila do knihovničky. Přečtu tedy alespoň vše, co je dostupné jako e-kniha.

Covenant
11.04.2015 5 z 5

Dost dobrý. Zatímco jsem, ale první díl dal přečíst i své dceři, tento jí raději nedám. Je tam trochu víc zabíjení...vlastně je to hlavně o něm. Je to samozřejmě černý humor, ale přeci jenom je mezi malýma poníkama a tímhle docela rozdíl

Kapis
06.02.2013 5 z 5

Jsem moc rád, že děj v podstatě pokračuje, i když je každé pokračování uzavřené samo pro sebe. Tento díl je trochu filozofičtější, strašně čtivý a neskutečně zábavný. Tak mě napadá, že to je taková vícegenerační záležitost - kdo se u toho nepobaví, tak ho to určitě neurazí a může číst celá famylyja;-)

Autoři knihy

Joann Sfar
francouzská, 1971
Lewis Trondheim
francouzská, 1964

Kniha Všech bitek velký král je v