Princezna barbarů

Jak se dovídáme na úvodní podnikové schůzi představenstva Donžonu (diskuse nad názornými grafy: "mně se líbí ta poskakující brambora" – "psst, to přece není brambora, ale pejsek"), zisky klesají a proto je potřeba přilákat více dobrodruhů. Herbert vcelku náhodou přijde na geniální nápad... Prozrazovat víc by asi bylo škoda. Snad jenom tolik, že hlavní úlohu v tomto díle hrají divocí kočkozáci (a jejich ztracená princezna), že v podzemí žijí obři trollové a cvakaví pavouci, že Herbert konečně tasí svůj zakletý meč a na závěr se v Donžonu chystá veliká svatba... Plošná hustota oblíbených drobných vtípků je na úrovni Donžonu 2, tedy vysoká....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6931/donzon-princezna-barbaru-6931.jpg 4.622

Donžon: Zenit 3.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Mot

La Princesse des barbares

Kniha Princezna barbarů

Covenant
08.06.2015

,,Ty máš krásné dítě. Je tvoje? Ne, to je můj oběd" --- Třetí díl je buď takový hukot, nebo tak krátký, nebo spíš obojí, že jsem ho prolétl rychleji, než nákupní seznam. To, že je tak krátký mi asi vadí nejvíc, ale na druhou stranu, to není zbytečně natahované a je tam opravdu vše, bez hluchých míst. Původní dva tituly jsem koupil v antikvariátu, ale ostatní už kupuji nové. Musím je mít doma po ruce. Dají se číst a prohlížet kdykoliv znovu.

Kapis
06.02.2013

Moc dobré pokračování vynikající série. Ta Trondheimova kresba je taková hladivá, zálibně mi často oči zůstanou na hřbetech Donžonu, při přeletu knihovny. Miluji Donžon!!