Země plná otroků – Pravda o (vašich) mužích ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Dominka Svobodová je elitní česká Domina, která se rozhodla zveřejnit zážitky a historky ze své mnohaleté praxe. Hrdiny její knihy, vycházející ze skutečných zážitků (změněna byla jen jména postav), jsou obyčejní lidé, jež denně potkáváte – vaši kamarádi či manželé.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216851/zeme-plna-otroku-pravda-o-vasich-mu-LPL-216851.jpg 3.215
Žánr
Literatura česká, Erotika
Vydáno (ekniha), Viking
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Země plná otroků – Pravda o (vašich) mužích

Přidat komentář
ZimníLidé
30.05.2020

(+ SPOILER) Takže :D Pomalu celá kniha byla o zlatém dešti :D Já tedy upřednostňuji klasický déšť, potom mi aspoň na zahradě rostou kytky :), ale beru to, že pro někoho je to druh ponižování :) Ale co ten borec, který se nechal pomalovat červeným lakem na nehty jako indián a pak šel takto do práce? Vážně je tak někdo blbej? Ohrozit tímto svou práci? Tohle mi přišlo prostě přehnané, ale kdo ví :D ( budu to brát s nadsázkou). Jinak takový otrok co by za vás doma poklidil, uvařil, umyl okna a ještě za to zaplatil, by vůbec nebyl špatnej :D Takového bych brala všemi deseti ( madam v knize takový otroky, ale nepreferovala-škoda). PS: Autorka si se závěrem moc hlavu nelámala...

MinaHawke
10.03.2019

Knížka není špatná, je vtipná. Nebo tedy já se u ní zasmála, ale je celkem krátká, takže je přečtená za chvíli.


DK197
25.02.2019

Špatné to nebylo. :-) Na rozšíření obzoru - způsobem, který snad nikoho nepohorší, ale zapřísáhlé konzervativce asi i přesto trošku šokuje - je to dobré. Místy vtipné, místy zajímavé... na druhou stranu mě to ovšem ale neoslovilo natolik, že bych nedočkavě vyhlížela další autorčinu knihu - detektivka má přednost. :-) 50 %

konrad9388
15.11.2017

Vtipná a vcelku zábavná knížka, o věcech, o kterých se veřejně moc nemluví. Vhodná i pro vanilky, po přečtení nehrozí žádné následky.

hydra
17.03.2014

Vtipné, svěží, odsýpající - až moc odsýpající, to je jediná výtka..ne, že bych potřeboval v knihách vatu, ale tady je to jaksi moc rychlé místy..nicméně bavil jsem se a cesta tramvají č. 9 už asi nikdy nebude jako předtím:-)))) S autorkou byl nedávno rozhovor v Instinktu včetně fotek, což je fajn doplnění, přeci jen, zejména u této tématiky nelze podceňovat i vizualizaci:-))
Z tohoto pohledu mají web stránky knihy co dohánět (výzva pro autorku, pokud to tady čte)...:-)