Ze života bulíka

Ze života bulíka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352478/bmid_ze-zivota-bulika-Hnf-352478.jpg 4 65 65

Ze života Bulíka série

"Ahoj kamarádi! Jmenuju se Dexter a jsem anglický bulteriér. Angličák, chápeš… I když tak docela Angličák nejsem, žiju totiž se svou paničkou a páníčkem v Olomouci. Mám to tady moc rád. Jsem děsně roztomilej pes. Roztomilej, dobrej… a taky frajer. Páníčci mi občas říkají blbečku, ale to mi nevadí. Taky jsou to blbečci. Hodně lidí mi ale říká bojové plemeno nebo držtesitubestii. To nepochopíš. Občas sice bojuju se spánkem nebo hladem, ale jinak jsem hodnej a poslušnej pes. Teda úplně vždycky poslušnej nejsem, ale to jen proto, aby si panička tolik nezvykala. Občas jí roztáhnu pár bot a požmoulám podprdu - to jsem pak pusťtotyblbečku. Pes aby se v tom vyznal. Pane bullže, mám to s nima občas těžký. Ale stejně bych je nevyměnil. Ani je, ani svoje sourozence. Tak se chci s vámi kamarády o ten svůj život podělit. Je totiž dost bullží!" Ottovo nakladatelství přináší unikátní knižní vydání úspěšného blogu a facebookové stránky mladé a originální české autorky Romany Skálové. Barvitě se v něm vypráví o prvních letech psího života jednoho olomouckého bulteriéra Dextera.... celý text

adela2230
04.03.2018 5 z 5

Kniha se strašně dobře čte. Je velmi vtipná, a dává člověku pocit, že opravdu tohle vypráví pes a všechny jeho strasti i radosti.

soukroma
20.12.2017 3 z 5

Jemnější styl by zejména autorce (ale i vypravěči) slušel víc.

Pavla1626
19.11.2017 5 z 5

Kniha právě dočtena. Četla se opravdu jedním dechem. Jelikož mám doma taky bojové vemeno, tak si ráda přečtu i něco vtipnějšího a přesný pohled na tyto pesany než to co mi cpe stále realita :) Takže za nás bullží a určitě se těšíme na další pokračování :)

Belatris
24.10.2017 4 z 5

Zábavné čtení, krásný příklad toho, že neexistuje něco jako bojové plemeno. Život s temperamentním psem je krásný i těžký a tato kniha to odlehčenou formou ukazuje na každodenních příhodách Dextera a jeho páníčků.
Mám jedinou výhradu, a to je použité písmo v knize. Při delším čtení už není očím tolik příjemné, jako by byl jednodušší font. Ale to je jen kosmetika.

Ajkas
18.10.2017 5 z 5

...hysterka, blbeček a bullží Dex... Knížka skvělá, vtipná, čtivá, a mnohdy se tam člověk najde :-) dokonce se u nás uchytil výraz pesemeskování- to nepochopíš. A aby toho nebylo málo, vše je doplněno skvělými fotkami a ilustracemi. Knížka je tak skvělá, jako Dexovy FB stránky a přidávám se k natěšencům na další díl! :-)

cleopatra11
14.10.2017 5 z 5

To nepochopíš....jak skvělá je to kniha..)))) :-)

katerina2843
11.10.2017 5 z 5

Knížka je úžasná :-) přečetla jsem ji jedním dechem a budu se těšit na pokračování :-) úplně v tom vidím tu svoji klabatou piraňku :-D

maja240171
09.10.2017

Kniha super. Po dlouhé době něco bezva pro pobavení. A také poučné, pro ty, jenž jsou milovníky tohoto plemene. Dexi jsi bullh!!

Titillate
09.10.2017 5 z 5

Dex je úžasňák :-)

eva7334
08.10.2017 5 z 5

Kniha je úžasná,nasmála jsem se při čtení a stále se k ní vracím,hned mi zvedne náladu o 100 %.Dexter je prostě1.

bamoga
08.10.2017

Skvělá knížka. Nasmála jsem se u ní jak už dlouho ne. Mám doma taky bulíka takže mě baví když vidím, že nejsem sama za blbečka :-)

niceatatiana
08.10.2017 5 z 5

Knížka přečtena jedním dechem. Nápaditá, poutavá, plná slovních hříček. Oceňuji zejména vyprávění z pohledu pejska - bullteriéra Dextera, který snad každý den zažívá nějaké dobrodružství a když ne, tak umí barvitě odvyprávět i zdánlivě úplně obyčejný zážitek. Rozhodně doporučuji, jak pro malé, tak pro velké.

lucy9940
08.10.2017 5 z 5

Skvělé,přečtena jedním dechem a stále se k ní s dcerou vracíme

Eva196
08.10.2017

Výborná kniha, konečně někdo napsal pěknou knihu o ,, bojovém plemeni ". Doufám, že bude pokračování. Takových knih více. Děkuji.

alena3904
08.10.2017

Nejlepší knížka za poslední roky! Humorné postřehy ze života jednoho neposedného psa a jeho blbečků. ;-) Psí páníčci všechny situace dobře znají a ocení skvělý humor,s kterým jsou popisovány. Dexe máme prostě všichni rádi, protože v něm poznáváme své vlastní psí miláčky.

Mišulinka

Super! Velice mě pobavila

Jája01
08.10.2017 5 z 5

Knížka je naprosto úžasná. Doufám že bude pokračování.

Marcela717
08.10.2017

Tato knížka naši rodinu velmi pobavila,už dlouho jsme se tak nezasmáli.Těšíme se na další pokračování,autorka je prostě úžasná,doufáme,že bude pokračovat!!!V dnešní době je to pohlazení na duši!!!

Daňul
08.10.2017

Naprosto DOKONALÁ knížka :) člověk si u ní oddechne, zasměje se... skvělý dárek pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků :-* určitě by měla mít nějaké pokračování ;)

AndulaAgnes
08.10.2017 5 z 5

Uplne fantasticka kniha zo zivota jedneho uzasneho psa a jeho panickov "blbeckov"

psi příběhy o psech

2017  89%Ze života bulíka