Zdraví z boží lékárny

Zdraví z boží lékárny https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208631/zdravi-z-bozi-lekarny-208631.jpg 5 102 26

Čtvrté vydání velmi úspěšné publikace, v níž autorka přitažlivou formou popisuje zkušenosti s léčivými účinky běžných bylin a seznamuje s konkrétními výsledky jejich použití.

Literatura světová Příroda, zvířata Zdraví
Vydáno: , Dona

Gesundheit aus der Apotheke Gottes , 1980

hroneczek
01.11.2017 5 z 5

Tuto knihu často otevírám, používám, čerpám z ní inspirace a rady. Používá ji i moje mamka a babička.

whack
09.02.2017 4 z 5

Podrobný popis 35 druhov byliniek a iných druhov rastliniek a ich využitia. Spomína sa viacero spôsobov užívania, vrátane možnosti priamej konzumácie čerstvých listov, ale toto je iba pri niektorých rastlinkách spomenuté. Obsahuje aj rady na liečenie rozličných chorôb. Po grafickej stránke je tento herbár dosť jednoduchý a obrázky rastliniek sú čiernobiele, ale aj tak sa mi páči.

Luccy78
01.05.2015 5 z 5

Maria Treben byla úžasná žena a ještě lepší bylinkářka. Jsem ráda, že vlastním tuto publikaci, kde se s těmi, kdo o to stojí, dělí o své postřehy a moudra ze světa bylinek.

knihamouder
16.09.2014 5 z 5

Kdo věří bylinkám a umí s nimi zacházet, pro toho je zde tato tvorba. Někdy je tak jednoduché zbavit se různých neduhů i bez lékaře a chemických přípravků. Kolem nás je tolika léčiv, ani mnohdy nevíme.

anyzek
20.05.2013 5 z 5

Jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou. Často v ní hledám pomoc pro léčení různých neduhů a stále žasnu nad tím, jaká moc je vložena do bylin, žel, tak často opomíjených nebo zavrhovaných. Kdybychom raději místo dlouhého vysedávání v čekárnách lékařů tento čas věnovali třeba jen koupelím v bylinkách, nemuselo by na nás vlézt třeba i jen obyčejné nachlazení - a stačí třeba jen obyčejná kopřiva! : )

alnahu
13.06.2012 5 z 5

Tato kniha rakouské bylinkářky je naprosto úžasná.Najdeme tam bylinky na všechny nemoci.Paní Treben ,nám je v ní pěkně rozdělila podle abecedy a pak také podle nemoci.Již jsem mnohokrát sáhla při různých ochořeních po její knize a vždy s úspěchem.