Zbožňuju Londýn

Zbožňuju Londýn https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204815/bmid_zboznuju-londyn-204815.jpg 4 179 50

Zbožňuju série

Angela Clarková se zamilovala do New Yorku – a ten začíná milovat ji. Když je ale povolána domů do Anglie, najednou hrozí, že svůj zářivý nový život ztratí a vymění ho za déšť, teplé pivo a zlé vzpomínky. Tomu se říká krok zpátky. Je tady Mark, bývalý přítel – do New Yorku utekla proto, aby se od něj dostala dál. Je tady Louisa, její nejlepší kamarádka se svým děsivým novorozenětem. A taky máma, která s ní ještě pořád mluví jako s patnáctiletou. Na obzoru je svatba – a všichni si pamatují, jak se Angela vyznamenala při té poslední… Může ji příjezd jejího přítele Alexe a nové nejlepší kámošky Jenny zachránit před návratem ke svému starému já?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I Heart London , 2012

dubakm
14.11.2014 3 z 5

Jestli NASA vyhodí z ISS záchodovou misu, na 99% dopadne její obsah k Angeliným nohám a jejím milovaným louboutinkám. Kniha byla čtivá, stejně jako i ty předchozí a přesně jako i u nich, tak i tady se mi zdálo těch trapasů a neštěstí přespříliš, čímž se víc zdůraznila jejich umělost. Díky bohu za Alexe :-))

Antoaneta
21.10.2014 3 z 5

Pěkně napsaná čtivá kniha vše se točí kolem chystané svatby.Je to takové nenáročné lehké čtení nenadchne,neurazí prostě taková oddechovka na odreagování.

ajinav82
09.10.2014 odpad!

Pro mě ne. Nemá to hloubku, žádné napětí, které by mě nutilo číst dál a dál. Taková pohodová oddechovka, ale nudná.

Nikolka001
05.10.2014 4 z 5

Čtivá, vtipná a velice příjemná kniha, která své čtenáře jistě nezklame. Hlavní hrdinka je velice milá slečna, která si své čtenáře získá především povahou. Čtení na večery, odreagování se.

Safienka
29.09.2014

Třetí skvělá kniha od L.Kelkové. Ikdyž musím přiznat, že opravdu lepší než díl předchozí. Asi to bylo tím jiným nábojem, kterému se říká láska. Nejen láska mezi partnery, ale i láska rodiny. S Angelou jsme se tentokrát podívali do Londýna, do svého rodného města, v kterém byla naposledy, když zjistila, že jí přítel podvádí. Takže žádné extra chvíle. Tentokrát se do něj vydává se svým snoubencem Alexem a nejlepší kamarádko Jenny. Její život je opět opředen všemožnými i nemožnými situacemi, které z Angely dělají potrhlou, občas i bláznivou ženskou, která neví, co chce. Děj opět ubíhal a příběh se četl téměř sám. Skvělý společník na několik málo hodin.

Imor
11.08.2014 3 z 5

Do třetice všeho dobrého - jednoduché, lehké počteníčko k vodě tak akorát :-)

bookcase
09.08.2014 4 z 5

Milá oddechovka se ztřeštěnou Angelou v hlavní roli. Tentokrát se vrací do rodného Londýna.

petra106
09.07.2014 5 z 5

Skvělé oddechové čtení. Moc mě bavil "souboj" dvou kamarádek hlavní hrdinky a všechny vyhrocené situace, které se vlastně klidně mohly stát. Dojemné a zábavné zároveň.

Veryuu
23.06.2014 4 z 5

Po Paříží A La Vegas se příběh opět posunul o dost výš. Čtení bylo záživnější, vtipnější, rychlejší a moc fajn :)) Nic složitého.

Arianne
17.06.2014 5 z 5

Po trochu slabsi Parizi, opet uzasna kniha plna lasky, pratelstvi a opravdovosti zivota. New York je samozrejme nedostizny, nicmene Londyn se mi libil o dost vic nez Pariz, kde byly Angelininy extempore neuveritelne a vyumelkovane. Londyn je svezi vypraveni ne o idealnim partnerovi, ktery vas za kazdych okolnosti podrzi. Spis resi slozitost vztahu mezi matkou a dcerou, jak skloubit dve pritelkyne, co jsou jako voda a ohen a kde najit hranici mezi nesobeckym podporovanim a skutecnou potrebou nechat se podporovat.A protoze zrovna sama resim svatbu, byla pro me uzasnym nashledem.