Zbožňuju Londýn

Zbožňuju Londýn https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204815/bmid_zboznuju-londyn-204815.jpg 4 179 50

Zbožňuju série

Angela Clarková se zamilovala do New Yorku – a ten začíná milovat ji. Když je ale povolána domů do Anglie, najednou hrozí, že svůj zářivý nový život ztratí a vymění ho za déšť, teplé pivo a zlé vzpomínky. Tomu se říká krok zpátky. Je tady Mark, bývalý přítel – do New Yorku utekla proto, aby se od něj dostala dál. Je tady Louisa, její nejlepší kamarádka se svým děsivým novorozenětem. A taky máma, která s ní ještě pořád mluví jako s patnáctiletou. Na obzoru je svatba – a všichni si pamatují, jak se Angela vyznamenala při té poslední… Může ji příjezd jejího přítele Alexe a nové nejlepší kámošky Jenny zachránit před návratem ke svému starému já?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I Heart London , 2012

ujunka
08.10.2017 5 z 5

Angela pobavila jako vždycky, zasmála jsem se. Tuto sérii mám moc ráda. Škoda jen, že nevyšly všechny díly :-(

AnetaPospisilov
24.07.2017 4 z 5

Mám ráda tyhle knížky..ať to byla kterákoli,vždycky jsem se do ni začetla a nešlo přestat..

stafbul
25.06.2017 3 z 5

Oddechovka na styl Sex ve městě. Když chcete jen tak vypnout, je to fajn. V podstatě jsem nefandila žádné postavě, nijak jsem se do příběhu osobně neangažovala, jen jsem splývala s proudem a vypla. Odpočala jsem si a kniha u mne zůstává, právě pro případy, kdy budu chtít číst něco, co nemá těžké téma a nad čím se nemusí přemýšlet.

niknikita
29.05.2017 2 z 5

Zpočátku se to dalo číst, ale celý děj neděj je shrnutý do příprav na svatbu a vážně nevím, co se tomu sympaťákovi, jakým se Alex jevil líbilo na hodně divné Angele.Jedno vím jistě. Lindsey Kelk, ať mi příznivci prominou, už nikdy číst nebudu.

Klára90
23.12.2016 3 z 5

Tahle knížka už mě moc nebavila, ale to jen díky tomu, ze jsem si Angely a vlastně i Tess z druhé série, naservirovala v poslední době asi až moc. Takže uz me nerozesmaly vtipné situace, které v předchozích dílech jo a Angela mi dokonce svým chováním občas i lezla na nervy. Nicméně docetla jsem knihu rada, přeci jen me zajímalo,jak to s ni dopadne a konec se mi líbil. Ted si dám od ni chvilku pauzu,nez se vrhnu na poslední díl. A jak uz tady bylo napsáno níže - také postrádám české vydání 2 dílů.

elisa194
20.11.2016 4 z 5

Kniha se dobře čte, fajn oddychovka. Nemůžu ale porovnat,nečetla jsem ostatní díly.

evin84
16.10.2016 4 z 5

Fajn oddychovka ale New York se mi libil vic

Lenis
07.09.2016 5 z 5

Zábavne oddechove pohodove čtení

TheMelorry
24.08.2016 5 z 5

Další skvělá Angelinina dobrodružství tentokrát v Londýně. Ta holka je prostě...... Tenhle díl se mi líbil určitě víc než Paříž a ani trošku jsem se nenudila. Kniha se mi četla úplně sama a nemůžu se dočkat posledního dílu.

Misha11
26.07.2016 3 z 5

Četla jsem New York a potom hned Londýn, trošku jsem se ze začátku neorientovala, ale po pár stránkách to bylo v pohodě. Typicky americký a lehce dětinský průběh, vše se točí kolem chystané svatby a řeší se "běžné" problémy. Jako oddech fajn.

Gallaxy
01.01.2016 3 z 5

Četla jsem jen 1.díl. Z toho důvodu mě možná začátek knihy nebavil-chvíli mi trvalo než jsem se zorientovala. Ale ke konci jsem knihu hltala a užila si konec.

Oddechové čtení.

zuzana13
30.09.2015 5 z 5

Krásně napsaná kniha.Doporučuji.

Makyt
30.07.2015 3 z 5

Jako většina vícedílných knih mi tohle přišlo trochu jako nastavovaná kaše, ale nechalo se to přečíst... vtip, smích a další ujeté zážitky, prostě pěkná neděle ;-)

Leniiis
23.05.2015 3 z 5

Mě to přišlo jako nějaká ujetá americká komedie. Nic víc, nic míň. Chvilkama jsem se i zasmála, ale žádná světoborná knížka to pro mě není.

DaPo
02.05.2015 3 z 5

Tento díl mne bavil nejméně. To co mi přišlo v předchozích vtipné, nápadité, tady bylo spíše nudné a občas i trapné... Autorka se často opakuje, baví spíše vzpomínkami... postrádám návaznost na dosud nepřeložené díly do češtiny. Z nostalgie dávám 3 hvězdičky...

iloneckaa
09.03.2015 3 z 5

Myslim, že další díl by měl být o tom, jak se úspěšně vyléčila z alkoholové závislosti :) :)
To její popíjení jsem doteď brala s rezervou, ale to, že si dává k snídani vodku, mě už vyděsilo. Tohle se mi na postavě nelíbí. A taky to, že se pořád popisuje jako neučesaná, s mastnými vlasy, neosprchovaná..... No, líbil mi se mi spíš opak :)

veronika27
25.02.2015 5 z 5

Řekla bych, že tato kniha je méně povedená než Paříž a New York, ale četla se dobře a líbila se mi :)

kikies
17.02.2015 2 z 5

Ano, je to lehké, ale podle mě už moc... hlavně nereálné a takové - nejsem si jistá, jak to přesně pojmenovat - možná dětinské? Jakoby hrdince bylo stěží dvacet let. Je to hrozně plytké a místy už to trochu nudí... Upřímně mě bavil první díl, ale další a další už se jen opakují a pomalu se mi zajídají. Chtělo by to něčím obohatit. Možná by Angele prospělo, kdyby trochu dospěla...

LucyNej
24.01.2015 3 z 5

Odpočinková kniha, pro odpolední čtení u kávy je ideální :)

luciefeix
15.11.2014 3 z 5

cekala jsem vice , minulí díl jsem cetla pred dvoumi lety takze uz jsem si to tolik nepamatovala a velký minus vidim v absence 2 a 4dílu v ceskem prekladu díky cemu vam chybi souvislosti :(