Zbožňuju Paříž

… město úkladů a lásky Další město, které Angele Clarkové přiroste k srdci, je Paříž – cíl všech zamilovaných dvojic. Do této romantické metropole přivedou Angelu hned dvě významné události: hudební festival, jehož se má účastnit kapela jejího přítele, rockového kytaristy Alexe, a exkluzivní reportáž pro prestižní módní časopis Belle. Pobyt však od samého začátku provází řada nepříjemností, nedorozumění a intrik, a když Angela přistihne Alexe při flirtování s jeho bývalou velkou láskou, sny o pařížské idyle se rázem rozplynou. A protože Londýn i někdejší poklidný život jsou doslova na dosah, Angela se nedokáže rozhodnout, jestli má zůstat a čelit trpké realitě, nebo utéct zpátky domů. Kromě vtipného a čtivého příběhu je kniha plná opravdového okouzlení Paříží. Kelkové se podařilo prostřednictvím své hrdinky vylíčit romantický charakter města, jeho kontrasty a v neposlední řadě „povodit“ čtenáře nejen po památkách, ale vzít je i do butiků, barů a kaváren....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/119838/zboznuju-pariz-119838.jpg 3.8153

I Heart (2.)

I Heart Paris (2010)

Vydáno:, BB art

Tebby

14. téma Čtenářské výzvy 2019 - kniha o vašem oblíbeném místě, zemi.
Pro toto téma jsem si vybrala Rok v Provenci. Ovšem po pár stránkách jsem ji musela odložit z důvodu příliš velkého množství francouzského textu. Jako záložní plán jsem si koupila Zbožňuju Paříž, protože opravdu zbožňuji Paříž. Popis knihy mě však vůbec nezaujal.
Chyba lávky! Zbožňuji Angelu Clarkovou. Většinu knihy jsem se velmi hlasitě smála. Situace byly někdy až přehnané, ale konečně jsem narazila na postavu, která je stejně nedokonalá jako já. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu i další díly. (Včetně prvního, který jsem ještě také nečetla). 5*

Evitsa
21.11.2018

Tak jak jsem se těšila na tuto knihu tak jsem tedy rozpolcená a nijak mě 2x nenadchla...
Hlavní hrdinka nedělá nic jiného než jen pořád pije nějaký alkohol,který ke všemu svou vinnou ústavičně někde rozlévá kolem a nebo zvrací.
Po přečtení anotace knihy jsem pořád čekala na to Alexovo "uklouznutí",které nakonec ani nepřišlo.
A jak má ve všem smůlu tak jsem si ani neužila to cestování po Paříži.
Čekala jsem,že začne psát aspoň taky něco jiného v tom svém sloupku a né jen pořád to co prožívá,přijde mi to nezáživné a nereálné,aby jí hltali všichni v NY a v Londýnu a i v Paříži.
A nakonec její osoba se změnila,které zajímá jen značkové oblečení a make-up....
U čeho jsem se naopak zasmála bylo...
Angela polije Cici kávou a k tomu dodá... ,,Někdy nemám trpělivost čekat,až zasáhne karma", ,,Ale možná právě zasáhla.Těžko soudit" :-)

Charmedka
18.11.2018

Zbožňuju Paříž je stejně jako první díl hodně bláznivá kniha, ve které nechybí komické situace, spousta romantiky a neskutečná atmosféra tohoto hlavního města. Při Angeliných toulkách je vše krásně popsáno, ale rozhodně se nejedná o nudného průvodce, ale kousíček městečka určitě poznáte.

KateTheBlogger
23.10.2018

Na knížku jsem narazila náhodou v knihovně a líbila se mi hned ze dvou důvodů: krásný obal a skvělý název. Kdo by nemiloval Paříž! Hlavní hrdinka má neuvěřitelnou smůlu a je dokonalým příkladem slona v porcelánu. Příjemná oddechovka, čtení jsem si užila :-)

Gallaxy
18.04.2018

Oproti prvnímu dílu mi příběh přišel zmatený a trochu přitažený za vlasy. KAždopádně jde o příjemnou oddechovku, kerá neurazí, ale do to p ji také neřadím.

Zuzulína
17.03.2018

Druhý díl se opět hezky čte. Angie je trošku blázen ale líbí se mi na ní ta akceschopnost. Ať už je důvodem cokoli, dokáže se sbalit a prostě odjet.
Příběh je napsaný vtipně a dobře se čte, to dělá z knihy hezkou oddechovku (ideál např. po dopsání bakalářky :D). U scény, kdy Angie zakopla o boty Alexe a chudák si namlela jsem se opravdu smála. Za to palec hore :)
.. a teď hurá na Londýn!

booksSendy
28.01.2018

Super oddechovka, děj mě dokázal překvapit. Velmi pěkně čtivě napsané, měla jsem to přečtené za 2 večery :)

blaazena
24.01.2018

Stejně jako New York se mi osvědčila i Paříž....vtipnost předcházejícího dílu zůstala, pěkně propojuje zápletku, ztřeštěnost hlavní hrdinky a trošku průvodce Paříží. Kniha splnila, co jsem od ní čekala

jaroslava1
28.12.2017

Oddychové čtení, avšak není to kniha, ke které se chci vracet

zaRohem
26.11.2017

Výborná oddechovka kterou jsem zhltla během jedné noční :-D. Ideální, pokud se chcete zasmát nebo se dokonce potřebujete ujistit, že jsou i větší trapasy a smůly než ty, kterými jste si sami prošli :-).....hlavní hrdinka je mladá, praštěná a hlavně neuvěřitelně nešikovná osoba, kterou si snad každý hned zamiluje....

Dudanek69
09.10.2017

Kniha je super krasne se cte.. Precteno na jeden nadech.. Autorka ma krasne vsechny knizky

ujunka
28.07.2017

Tak tuhle knížku jsem zvládla v podstatě za jeden den. Čte se dobře, rychle. Je to úsměvná oddychovka. Akorát mi místy Angela připadala, že trošku zesnobovatěla. Spousta vzdechů po drahých, značkových hadrech... ale jinak je fajn :-)

niknikita
01.06.2017

Taky zbožňuju Paříž, ale tato kniha je asi o něčen jiném...

elisa194
24.04.2017

New York se mi líbil více. Průměrná oddychovka u které člověk vypne.

Mishak
09.02.2017

Kniha se řadí mezi průměrné oddechovky. Její čtení jsem si užívala, relaxovala jsem u něj a mohla jsem krásně vypnout své hyperaktivní myšlení. A opět jsem se přesvědčila o tom, že Paříž je pro mě nejkrásnějším městem na Zemi! :) Ovšem pokud hledáte něco hlubokomyslného, tohle k tomu zcela určitě nepatří...

AnetaPospisilov
06.02.2017

Knížka super,výborná oddychovka. Byla první z řady kterou jsem četla a teď už se těším a začínám číst Zbožňuju Vánoce

Laf
04.02.2017

Kniha se mi líbila. Je napsána stylem, který se čte sám a navíc je plná vtipných příhod, že se čtenář u toho kolikrát dost nasměje. Jako oddychovka je tohle skvělá volba :)

Klára90
28.11.2016

New York se mi líbil více, ale tady tenhle díl je také velmi zdařilý a bavila jsem se u něj. Série s Angelou se mi líbí - hlavní hrdinka mi je sympatická, knihy jsou vtipné a dobře si u toho odpočinu.

evin84
25.11.2016

Tyto knizky s Angelou se mi moc libi,jsou ctive a vtipne,proste takove oddychovky. Vrham se na posledni dil :-)

TheMelorry
27.06.2016

New York se mi líbil víc, ale ani tenhle díl nebyl špatný. Angela opět boduje. Vždy jsem si myslela, že jsem nešikovný člověk, ale v porovnání s ní....? Někdy jsem se musela až nahlas smát. I přes spoustu zvratů, konec byl prostě sladký.

Safrika
05.10.2015

Knížku jsem vybrala jen náhodou v knihovně.., když jsem byla cca na 50. straně, tak jsem měla pocit, že to nedočtu..., ale řekla jsem si, že to ještě zkusím (nerada odkládám nedočtené knihy) a ve finále to bylo celkem fajn ;-). Četlo se to potom už rychle a pohodově.

Petra28
18.08.2015

.. četla jsem před prázdninovým pobytem v Paříži .. svůj účel to maximálně splnilo :-)

Makyt
30.07.2015

Nejslabší z dílů, které jsem četla (New York, Londýn, Paříž), ale zato nádherný popis Paříže, při čtení jsem se tam trochu vrátila. Škoda, že já tam oproti hlavní hrdince strávila jen zlomek času ;-)

Heyhey
13.07.2015

Nejnormálnější postavy: šestnáctiletá dvojčata. Nejvtipnější dialog na straně 223.

veronika27
25.02.2015

Prostě super, asi ani není co víc dodat. Oddechovka u které se člověk i dobře pobaví :)

LucyNej
24.01.2015

Odpočinková kniha, pro odpolední čtení u kávy je ideální :)

dubakm
20.10.2014

Rychlá oddechovka, kde jedinou změnou oproti prvnímu dílu je pouze lokace- z NY do Paříže :-)

Leniiis
17.10.2014

Zaujala mě víc než první díl, přečteno za dva dny, ale asi jen proto, že to je fakt nenáročný čtení u kterýho se ani nemusí přemýšlet.

dana0847
13.09.2014

Souhlasím, že jednička byla špičková. Paříž taky nebyla špatná, ale nechápu, proč neni v češtině vydaná dvojka: I heart Hollywood, na kterou Paříž naráží.

Imor
28.07.2014

Nenáročné počtení k vodě :-)